Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: Alıntı Mesajların Genişlet/Küçült Konfigürasyonu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba,

Alıntılar konusunu oluşturarak gündeme getiren @Bahadir.Alkac'ın ve gündemde kalmasını sağlayan @SimaWB'nin nested durumlarda alıntıların küçültülebilmesi ve ihtiyaç halinde genişletilebilmesi ile ilgili hali hazırda bulunan bir uyarlamayı dahil ederek DelphiCan'a kazandırdık. Kullanım açısından veya görsel açıdan yorumlarınızı almak üzere konuyu başlatıyorum.

Yeni özelliğimizin Camiamıza hayırlı olması dileğiyle.

edit: Bahadır Bey'in ilk konuyu açması
Düzeltme: İlk gündeme getiren Bahadir.Alkac'tır.
http://www.delphican.com/alintilar-hakkinda.html

(07-11-2017, Saat: 13:24)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

@SimaWB'nin gündeme getirdiği nested durumlarda alıntıların küçültülebilmesi ve ihtiyaç halinde genişletilebilmesi ile ilgili hali hazırda bulunan bir uyarlamayı dahil ederek DelphiCan'a kazandırdık. Kullanım açısından veya görsel açıdan yorumlarınızı almak üzere konuyu başlatıyorum.

Elinize sağlık.
Bence güzel olmuş.
İç içe olanlar birbirinden bağımsız kapanıp açılabilse tadından yenmez ama şu haliyle bile okunabilirliğe katkısı çok büyük.
Güzel olmuş, karmaşıklık ortadan kalkmış. Elinize sağlık.
(07-11-2017, Saat: 13:31)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Düzeltme: İlk gündeme getiren Bahadir.Alkac'tır.

(07-11-2017, Saat: 13:24)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

@SimaWB'nin gündeme getirdiği nested durumlarda alıntıların küçültülebilmesi ve ihtiyaç halinde genişletilebilmesi ile ilgili hali hazırda bulunan bir uyarlamayı dahil ederek DelphiCan'a kazandırdık. Kullanım açısından veya görsel açıdan yorumlarınızı almak üzere konuyu başlatıyorum.

Elinize sağlık.
Bence güzel olmuş.
İç içe olanlar birbirinden bağımsız kapanıp açılabilse tadından yenmez ama şu haliyle bile okunabilirliğe katkısı çok büyük.

Ellerinize sağlık güzel olmuş.
İç içe deneyelim Smile
(07-11-2017, Saat: 13:45)frmman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(07-11-2017, Saat: 13:31)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Düzeltme: İlk gündeme getiren Bahadir.Alkac'tır.

Elinize sağlık.
Bence güzel olmuş.

Ellerinize sağlık güzel olmuş.
İç içe deneyelim Smile

Teşekkür ederim Abdullah Bey. 
Ben de denemiş olayım.
(07-11-2017, Saat: 13:46)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(07-11-2017, Saat: 13:45)frmman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ellerinize sağlık güzel olmuş.
İç içe deneyelim Smile

Teşekkür ederim Abdullah Bey. 
Ben de denemiş olayım.

Emeğinize sağlık, iyi olmuş.
Ellerinize sağlık.
Elinize sağlık, güzel olmuş. 
Daha da güzelleştirebiliriz. Smile
Devamı ve Küçült tabirlerinin yerine + ve - simgeleri kullanılsa  (Alıntı: sözcüğünün yanındaki sağ ok simgesi gibi) ve bu simgeler sağ üst köşeveya benzeri bir yere küçültülerek yerleştirilse daha iyi olur.
Ellerinize sağlık
Tebrikler hocam, guzel olmuş  Cool
Sayfalar: 1 2