Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: Paweł Głowacki hayatını kaybetti..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhabalar, 
Embarcadero da aktif görev alan ve bir çok seminer veren Paweł Głowacki hayatını kaybetmiş. Doğal yolla vefat ettiği söyleniyor..
Allah rahmet eylesin. Delphi'ye çok katkısı olmuştu, gizli kahramanlardan birisiydi.
Çok üzüldüm Sad  Kendisi ile sohbetimiz ve tanışıklığımız vardı. Sevenlerinin ve yakınlarının başı sağolsun.
Allah rahmet etsin. Çok değerli bir büyüğümüzdü.
(19-12-2017, Saat: 16:39)barutali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye OlMerhabalar, 
Embarcadero da aktif görev alan ve bir çok seminer veren Paweł Głowacki hayatını kaybetmiş. Doğal yolla vefat ettiği söyleniyor..

Haberin kaynağı neresi güzel kardeşim ?
(19-12-2017, Saat: 17:03)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol
(19-12-2017, Saat: 16:39)barutali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye OlMerhabalar, 

Abi Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol bir şeyler konuşuluyor.

Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol
Ben de sabah Marco Cantu'nun twitiyle öğrendim Sad
Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol
(19-12-2017, Saat: 17:03)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol

Marco Cantu, Embarcadero ve bir çok Embarcadero çalışanının resmi twitter hesabında yapılmış bir paylaşım.
(19-12-2017, Saat: 18:34)barutali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol
(19-12-2017, Saat: 17:03)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye OlHaberin kaynağı neresi güzel kardeşim ?

Marco Cantu, Embarcadero ve bir çok Embarcadero çalışanının resmi twitter hesabında yapılmış bir paylaşım.

Eyvallah, teşekkür ederim. Benim etrafımdan kuş uçmaz kervan geçmez, o nedenle haberimiz olmuyor tabii.
Allah rahmet eylesin
Sayfalar: 1 2