Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: Video stream
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar 
Video stream tecrübesi olan var mıdır? 
Canlı yayın stream.
Biraz daha detay lütfen...
Kafamda bir fikir var, Bir çok kanalın canlı yayının stream edip bu görüntüyü işlemem gerekiyor, biraz gezindim ama bir çalışmaya rastlamadım.

Örneğin Show tv canlı yayın url : https://mn-nl.mncdn.com/showtv_nl/smil:s...EEj_t-cw8A
Sen mi stream edeceksin yoksa stream edileni mi kaydedeceksin?
(26-12-2017, Saat: 10:14)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sen mi stream edeceksin yoksa stream edileni mi kaydedeceksin?

Stream eden başkası, videoyu kaydetmeyeceğim anlık ss alıp, belirlediğim görüntü ekrana geldiğinde bir uyarı verdireceğim.

Örneğin Dondurma reklamı çıktığında bildirim verme gibi
VLC'nin ActiveX'i ile video kayıt yapabilirsin ama anlık görüntü alıp onu sürekli işlemek nasıl olur bilemiyorum.
Bu durum tam OpenCV'nin ilgi alanı.
(26-12-2017, Saat: 18:27)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu durum tam OpenCV'nin ilgi alanı.

İndirdim ama kurmaya zamanım olmadı, kurcalayayım.

Bu konuda bir dokuman bulamamamam çok ilginç hiç kimsenin mi bu alanda çalışması olmadı acep
(26-12-2017, Saat: 18:39)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-12-2017, Saat: 18:27)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu durum tam OpenCV'nin ilgi alanı.

İndirdim ama kurmaya zamanım olmadı, kurcalayayım.

Bu konuda bir dokuman bulamamamam çok ilginç hiç kimsenin mi bu alanda çalışması olmadı acep

OpenCV ile ilgili Türkçe dökümanlar içeren bir site vardı. Hatta site sahibi arkadaşımızın bir de kitabı vardı Türkçe OpenCV üzerine.
Başlı başına bir olay sanırım vaktim olursa kurcalayacağım kaç gündür kuramadım