Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: tab control
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
iyi günler ,

tabcontrol companenti' ni mobilde kullandığımda sağ sola kaydırarak geçiremiyorum . mecburen butonlar vasıtası ile yapıyorum. bunun çözümü varmı ?
Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol bak hayalet.
(11-02-2018, Saat: 13:50)serhatil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye OlLinkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol bak hayalet.

teşekkür ederim
Yeni uygulama açarken tabbed with navigation olarak başlatırsanız tabcontrol ekli sıfır bir uygulamayı sizin için açıyor uğraşıya gerek yok
Gestures Örneklerini inceleyin..
Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol
Konusu yardımcı olabilir
(12-02-2018, Saat: 02:52)Paranoyaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye OlLinkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol
Konusu yardımcı olabilir

teşekkür ederim çok işime yaradı ve delphide hazır olarak bulunması güzelmiş  Shy

(11-02-2018, Saat: 23:33)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye OlGestures Örneklerini inceleyin..

Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol 

ilk başta ne işe yaradığını bilmediğim için sizin demenızle merak edip baktım teşekkür ederim . istedğim şeye ulaşmak mutlu etti. ve bu şeyin delphide hazır olarak olmasıda güze bişey  Blush
Bilginin paylaştıkca işe yaradığını görmenin verdiği mutluluk paha biçilemez..