Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: SGK İşe Giriş ve İşten Ayrılış Bildirgesi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar

İşe giriş Ve İşten çıkış işlemlerini yapabileceğim bir uygulama yapıyorum.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Adresinden dökümanları takip ediyorum
Aşağıda verdiğim link test web servis adresi 
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Delphi tarafında import wsdl yaptığımda methodlar yüklenmiyor. Visual Studio'da sorunsuz geliyor. Konu hakkında önceden çalışma yapmış arkadaşlarımız var mı servis delphi tarafınımı desteklemiyor yoksa ben bir işlemi yanlış mı yapıyorum, Yardımcı olursanız çok sevinirim
type'ları iç içe koymuş eğer singlewsdl yok ise

bu adresteki tipler ile ilk servisteki xmli birleştirmen gerekliyor.

o kadar uğraşmam dersen, soapa ekle xmli sen oluştur bu tarz wsdlleri delphi çözümleyemiyor maalesef
Zamanında sağlık sektörü için uygulama geliştirirken sıklıkla karşılaştığımız bir sıkıntı idi. Alternatif olarak küçük bir C# uygulaması yazarak web servis işlemlerini arka planda bu uygulamayı kullanarak yapabilirsiniz.

Bu ve benzer sıkıntılar için Embarcadero'ya bildirilmiş hata düzeltme talepleri var mı acaba?