Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: Cihazınızla uyumlu değil
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Daha önce soruldumu bilmiyorum baktım ama göremedim varsa kusura bakmayın , 
Google Play ' e yüklediğim uygulamalara bilgisayardan baktığım zaman , Örnek 
Bu uygulama hiçbir cihazınızla uyumlu değil.
uyarısı yer alıyor.
Bu benimle ilgili bir problem mi herkese mi böyle gözüküyor bilgilendirir misiniz ? 
Senin cihazın Android versiyonu, uygulamayı yazan kişinin belirlediği minimum sdk'sından küçükse bu uyarı çıkar.
Benim tüm cihazlarla uyumlu görünüyor.
Eğer cihazda donanımsal veya yazılımsal bir eksiklik varsa buda etkiyor olmalı.
(12-04-2018, Saat: 07:57)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Senin cihazın Android versiyonu,  uygulamayı yazan kişinin belirlediği minimum sdk'sından küçükse bu uyarı çıkar.

(12-04-2018, Saat: 08:49)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benim tüm cihazlarla uyumlu görünüyor.
Eğer cihazda donanımsal veya yazılımsal bir eksiklik varsa buda etkiyor olmalı.

Teşekkür ediyorum cevaplar için , uyumlu gözükmesi ayrıca mutlu etti.
+puan
(12-04-2018, Saat: 03:22)Paranoyaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Daha önce soruldumu bilmiyorum baktım ama göremedim varsa kusura bakmayın , 
Google Play ' e yüklediğim uygulamalara bilgisayardan baktığım zaman , Örnek 
Bu uygulama hiçbir cihazınızla uyumlu değil.
uyarısı yer alıyor.
Bu benimle ilgili bir problem mi herkese mi böyle gözüküyor bilgilendirir misiniz ? 

Merhaba,
Asus Zenfone 5 (32 bit Intel tabanlı) ve LG L-Bello (D331) sürümleri ile uyumludur.
Uygulamanızın hangi cihazları desteklendiğini ve ayrıntılarını Google Developer hesabınızdan, uygulamanızı seçerek Sürüm Yönetimi > Cihaz Kataloğu kısmından öğrenebilirsiniz.

Örnek;

AGS_CihazKatalogu.png
Merhaba,
Bu arada Google Play'dan 3 uygulamanızı da inceledim.
Hayırlı olsun.
En büyük sorun uygulama izinleriniz; uygulamanın amacı ile uyumsuz görünüyor.

izin.png
(14-04-2018, Saat: 13:00)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
Hayırlı olsun.

izin.png

İncelemeniz için teşekkür ederim , sadece birisi için izinlerde ayarlama yapmıştım (GKayit ) diğerleri için bir değişiklik yapmamıştım.
Güncelleme mi önerirsiniz ?
(14-04-2018, Saat: 19:15)Paranoyaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(14-04-2018, Saat: 13:00)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
Hayırlı olsun.

izin.png

İncelemeniz için teşekkür ederim , sadece birisi için izinlerde ayarlama yapmıştım (GKayit ) diğerleri için bir değişiklik yapmamıştım.

Merhaba,
Uygulama izinleri kullanılsa da kullanılmasa da, arka planda kullanılıyor imajı uyandırır. Uygulamanın amacı dışında erişim izni isteniyorsa bu görevsizlik hissi uyandıracaktır.
Bu nedenle kullanmadığınız izinleri devre dışı bıraktıktan sonra uygulamanızı yeniden yayınlamanız daha iyi olacaktır.
(15-04-2018, Saat: 15:54)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(14-04-2018, Saat: 19:15)Paranoyaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İncelemeniz için teşekkür ederim , sadece birisi için izinlerde ayarlama yapmıştım (GKayit ) diğerleri için bir değişiklik yapmamıştım.

Merhaba,
Uygulama izinleri kullanılsa da kullanılmasa da, arka planda kullanılıyor imajı uyandırır. Uygulamanın amacı dışında erişim izni isteniyorsa bu görevsizlik hissi uyandıracaktır.
Bu nedenle kullanmadığınız izinleri devre dışı bıraktıktan sonra uygulamanızı yeniden yayınlamanız daha iyi olacaktır.

Teşekkürler hocam en kısa sürede yenileyeceğim.
Alakasız izinler uygulamanıza veri hırsızı imajı verir. Örneğin "Hesap makinası uygulaması rehbere, mesajlara, takvime erişim izni istiyorsa bunları alıyordur/kullanıyordur/pazarlıyordur." Günümüzde ücretsiz uygulamaların gelir kaynağı bu şekilde