Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: Çevirimiçi Diyagram Çizim Uygulaması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba,
Bugün bir diyagram oluşturma uygulaması ararken bir online diyagram çizim uygulamasına rastladım. 
Uygulama: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Tamamen ücretsiz olan bu uygulama hem web sitesi üzerinden hemde Google Chrome eklentisi olarak çalışıyor.
Türkçe dahil olmak üzere bir çok dili destekliyor.  Uygulamada Akış Çizelgeleri, Akıl Haritaları, Telefon Test Modelleri, Ağ Diyagramları, Yazılım Tasarımı, Mühendislik Diyagramları, Grafikler, Venn Diyagram şablonları bulunmaktadır.
Uygulamada oluşturduğunuz diyagramları bilgisayarınıza indirebilir, Google Drive veya Dropbox gibi bulut disklere kaydedebilirsiniz.
Arayüzü:
[attachment=321]

Örnek Export'u:
[attachment=322]

Not: Multi-Platform proje sunumlarında bu diyagramı kullanabilirsiniz.
Benim çok hoşuma gitti. Faydası olacaktır. Paylaşım için teşekkürler.
Kullanımı ve görsellik gayet güzel.. Bende sunumlarım da kullanacağım..

Teşekkürler.
Paylaşım için teşekkürler.

Not: Kullanacak arkadaşlar için şiddetli uyarı -> FlowChart üzerinde 50+ nesne kullanırsanız ve online sürümünü kullanıyorsanız dosya crash olabiliyor, bilginize.
Çevrimiçi olmadığınız zamanlarda daha rahat kullanabilmeniz ve tarayıcı ile kaynak yönetimi arasındaki problemleri yaşamamanız için masaüstü sürümlerini paylaşıyorum. Tüm sürümler ücretsiz ve açık kaynaklıdır.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. uygulamasını indir (.exe)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. uygulamasını indir (.dmg)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. uygulamasını indir (.appimage)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. uygulamasını indir (.deb)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. uygulamasını indir (.rpm)
Ben Dia Diagram kullanıyordum. Ama Güzel bir alternatif Gibi Duruyor. Teşekkürler.

Dia Diagram : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Konuya katkı olarak ücretsiz başka bir alternatif.
Diagramları otomatik olarak farklı yapılarda düzenleme imkanı var (Automatic Layout).

Offline :Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

web:Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.