Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: Rio IOS 12 ve Android 9 desteği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar

Embarcadero'nun duyurusuna göre artık Rio IOS 12 ve Android 9 desteğini sunuyor..

Bildiğim kadarı ile 12'yi desteklemiyordu.. Fakat update konusunda bir bilgi yazmamışlar..

https://community.idera.com/developer-to...o-10-3-rio
Merhaba,

Hangi sürümlerin hangi platformlardaki sürümleri desteklediğini detaylı olarak incelemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://docwiki.embarcadero.com/PlatformS.../Main_Page
@Abdullah ILGAZ Hocam bu listeyi gördüm fakat IOS12 de deploy hatası alıyordum.. Sanırım artık desteklemeye başlamış.
(27-12-2018, Saat: 17:37)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]@Abdullah ILGAZ Hocam bu listeyi gördüm fakat IOS12 de deploy hatası alıyordum.. Sanırım artık desteklemeye başlamış.

Sizin iOS 12 ile projenizi deploy edememeniz, desteklemediği manasına gelmez.   Huh
Çıkmış bir sürüm var ortada ve bu sürüm iOS 10.0 - iOS 12.1 de dahil olmak üzere tüm iOS SDK'larını desteklemektedir. 
Sorunun çözümü adına Delphi sürümü, XCode sürümü, OS X sürümü, lokal iOS SDK sürümünü ve deploy aşamasındaki mesaj penceresindeki uyarıyı yazarsanız daha doğru yorum yapabiliriz.
@"Fesih ARSLAN" Hocam haklısınız.. son 1 hafta da 7 tane xcode sürümü indirdim, yanında bir çok da command line tools.. Yaklaşık 4 kere sıfırdan delphimi kurdum.. bunun 2 keresinde sıfırdan indirdim ve yükledim. nerden baksanız 50-60GB Smile

Bu arada application loader ile uygulamamı store yüklediğim zaman ilginç bir hata alıyorum.. birazdan yazacağım hatayı..
Rio da 12 iOS derlemede sorun yok
@"Fesih ARSLAN" Hocam
MacBookPro 10.13.6 High Sierra var..
Tokyo 10.2.3 ve Rio için Xcode ve SDK hangi versiyon önerirsiniz?Stabil olan sorun yaşamadığınız?
rio da şuna xcode 10.1 kullanıyorum cihazda 12.1 de sorunsuz derleyip store gönderme yapabiliyorum. macOS Majave kullanıyorum
Hocam peki Iphone'unda 12.1 den önceki versiyon yüklü olan bi Iphone kullanıcısı yüklediğin de uygulama çalışıyor mu?
evet, çok eski sürümdekiler derlermiş olurada 12 de çalışıyor, ama delphi derlerken versiyon sorunları çıkıyor.
Sayfalar: 1 2