Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: 6-Kitap Kargo Takip - Gönderi Tarihi: 18.02.2019
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
kargo6.jpg
Gönderi bilgisi için teşekkür ederiz. Yalnız burada yazan takip numarası ile PTT'nin SMS olarak gönderdiği takip numarası aynı değil. Buradakini yazınca hiçbir sonuç çıkmıyor, ama PTT'nin gönderdiği numarayı yazınca kargomun detaylarına ulaşabiliyorum. Görünüşe göre, kargom PTT tarafından akşam teslim alınmış, fakat hala Erzurum şubesinde beklemede. Muhtemelen bugün gönderirler inşallah.

Emekleriniz ve zahmetleriniz için tekrar teşekkür ederim.
(19-02-2019, Saat: 09:13)cemakkus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Gönderi bilgisi için teşekkür ederiz. Yalnız burada yazan takip numarası ile PTT'nin SMS olarak gönderdiği takip numarası aynı değil. Buradakini yazınca hiçbir sonuç çıkmıyor, ama PTT'nin gönderdiği numarayı yazınca kargomun detaylarına ulaşabiliyorum. Görünüşe göre, kargom PTT tarafından akşam teslim alınmış, fakat hala Erzurum şubesinde beklemede. Muhtemelen bugün gönderirler inşallah.

Emekleriniz ve zahmetleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Merhaba,
Hep PTT Kargo hata yapacak değil ya, burada da benim hatam olmuş. Kusura bakmayın.
Allahtan telefon numarasını doğru yazmışız. 
Tez zamanda kavuşmanıızı dilerim. 
Şimdiden hayırlı olsun.
Fesih hocam, "Kitap elime ulaştı" deme zevkini yaşamayı çok isterdim, ama yurdumun posta servisinin mükemmel hizmeti sağolsun, gittim kitabı kendim aldım. Yani "Ben" Kitabıma Ulaştım.
Herşey için teşekkür ederim.
(22-02-2019, Saat: 09:00)cemakkus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Fesih hocam, "Kitap elime ulaştı" deme zevkini yaşamayı çok isterdim, ama yurdumun posta servisinin mükemmel hizmeti sağolsun, gittim kitabı kendim aldım. Yani "Ben" Kitabıma Ulaştım.
Herşey için teşekkür ederim.

Rica ederim. PTT kargonun hizmet kalitesi oldukça kötü. Fakat bardağın dolu tarafından bakacak olursak, kitap şu an elinizde. Hayırlı olsun.
Taksitle alabiliyormuyuz bu kitabı Big Grin
(13-04-2019, Saat: 21:53)dkadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Taksitle alabiliyormuyuz bu kitabı Big Grin

DelphiCan'lar için yapabileceğimiz en uygun fiyatı belirledik. Telif hakkını alan yayıncı firma kendi fiyat politikasını kendi belirliyor. Bu noktada konuya müdahil olamıyorum.
Size kitap hediyesi sözümüz vardı. Bir arkadaşımızın, bize hediye kitap alma sözü vermesine güvenerek size söz verdik. Fakat sonraki iletişimde bir kopukluk oldu. Birkaç gün öncesine kadar da kitabı bekletiyordum. 
11 Nisan itibari ile DelphiCan'lara özel beklettiğim kitaplardan (120 adet) maalesef kalmadı.
Bundan sonrası için tüm talepleri Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.'ye yönlendireceğim. 
Fiyatı konusunda ilerleyen zamanlarda daha uygun kampanyalar yapacağı kanaatindeyim.
Yeni sipariş verilebiliyor mu
(17-04-2019, Saat: 11:27)OBK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Yeni sipariş verilebiliyor mu

Ana sayfamızda kitap reklam banner'larını tıklayıp, online olarak satın alabilirsiniz.