Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: ORM için öneri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar selam.

Veritabanı programları için önerebileceğiniz bir orm yapısı ve örneği var mı.
Artık adonet kullanmak istemiyorum. Önerilerinize açığım.
Merhaba,
Tavsiyem Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.'tur.
(17-04-2019, Saat: 11:21)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,
Tavsiyem Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.'tur.

Paylaşımınız için teşekkürler. 175€ çok pahalı değil mi. Siz memnun musunuz
(17-04-2019, Saat: 11:26)OBK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(17-04-2019, Saat: 11:21)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,

Paylaşımınız için teşekkürler. 175€ çok pahalı değil mi. Siz memnun musunuz

Kime göre? Smile
Ücretsiz sürümünü alabilirsiniz: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kullanmadım. Fakat tüm eğitim (Yirmiye yakın) videolarını izledim. Tek kelimeyle müthiş. 
Delphi Linux SOA desteği de mevcut.
Bunu da inceleyebilirsiniz.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Açıklama: MSSQL veritabanı kullanıyorsanız, UNIQUIDENTIFIER ve/veya HierarchyID veri tiplerini kullanıyorsanız problem yaşayabilirsiniz.