Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: TNotification Kullanımı hk
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Delphi sitesindeki aşağıdaki kodu kullanıyorum , MyNotification.free etmiyorum ama yine de windows bildirim barından 1 2 sn sonra kendiliğinden kayboluyor, ben silene kadar orada kalmasını nasıl sağlayabiliirim ?

var
  MyNotification: TNotification; // Defines a TNotification variable
begin
 MyNotification := NotificationCenter1.CreateNotification; // Creates the notification
 try
   MyNotification.Name := 'Windows10Notification'; // Defines the name of the notification.
   MyNotification.Title := 'Windows 10 Notification #1'; // Defines the name that appears when the notification is presented.
   MyNotification.AlertBody := 'RAD Studio 10 Seattle'; // Defines the body of the notification that appears below the title.

NotificationCenter1.PresentNotification(MyNotification); // Presents the notification on the screen.
 finally
   // MyNotification.Free; // Frees the variable
 end;
end;
(07-08-2019, Saat: 10:29)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Delphi sitesindeki aşağıdaki kodu kullanıyorum , MyNotification.free etmiyorum ama yine de windows bildirim barından 1 2 sn sonra kendiliğinden kayboluyor, ben silene kadar orada kalmasını nasıl sağlayabiliirim ?

var
begin
 MyNotification := NotificationCenter1.CreateNotification; // Creates the notification
 try
   MyNotification.Name := 'Windows10Notification'; // Defines the name of the notification.
   MyNotification.Title := 'Windows 10 Notification #1'; // Defines the name that appears when the notification is presented.
   MyNotification.AlertBody := 'RAD Studio 10 Seattle'; // Defines the body of the notification that appears below the title.

NotificationCenter1.PresentNotification(MyNotification); // Presents the notification on the screen.
 finally
 end;
end;

Merhabalar,

Ek'te gönderdiğim dosyayı Enabled yapıp denermisiniz lütfen.
Class mevcut onuda kullanabilirsiniz.

GZyO2y.png

Kolay gelsin.
İşe yarıyor teşekkürler, peki hizmet içerisinden bildirim atabiliyor muyuz denediniz mi hiç ?
(07-08-2019, Saat: 16:39)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.İşe yarıyor teşekkürler, peki hizmet içerisinden bildirim atabiliyor muyuz denediniz mi hiç ?

Merhabalar,

Denemedim malasef.
(07-08-2019, Saat: 11:46)hi_selamlar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(07-08-2019, Saat: 10:29)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Delphi sitesindeki aşağıdaki kodu kullanıyorum , MyNotification.free etmiyorum ama yine de windows bildirim barından 1 2 sn sonra kendiliğinden kayboluyor, ben silene kadar orada kalmasını nasıl sağlayabiliirim ?

var
begin
 try

finally
 end;
end;

Merhabalar,

Ek'te gönderdiğim dosyayı Enabled yapıp denermisiniz lütfen.
Class mevcut onuda kullanabilirsiniz.

GZyO2y.png

Kolay gelsin.

Paylaşım için Teşekkürler.