Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: Alexa Hit - 14-21 Aralık 2016
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Merhaba,
Delphi Can'ın yeni bir Delphi yazılım platformu olmasına rağmen, son bir haftada Alexa web analizdeki hızlı yükselişini göstermek istedim.
İlerleyen zamanlarda, üye sayısı ve zengin içerikli paylaşımların yapılması ve bu paylaşımların çeşitli sosyal medya araçlarıyla geniş kitlelere duyurulması ile daha büyük ivme kazanacağına inanıyorum.
Hayırlısı Smile
Harikaymış, emeği olan herkese teşekkürler
(21-12-2016, Saat: 09:30)edo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Harikaymış, emeği olan herkese teşekkürler

Emek hepimizin.
Birlikte daha farklı ve profesyonel bir platform olmayı hedefliyoruz.
Hayırlısı olsun. Daha da ilerleyeceğine şüphem yok.
Alexa istatistikleri nasıl tutuyor? Eklenti kurmak gerekmiyor mu? Yoksa sayfaya mı gömülü?
Google Analytics sayfaya gömülü olduğu için eklenti derdi yok.
Gerçi bu tür araçları engellemek için eklenti kullanıyorum. Her halükarda beni sayamıyorlar. Smile
(21-12-2016, Saat: 09:53)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayırlısı olsun. Daha da ilerleyeceğine şüphem yok.
Alexa istatistikleri nasıl tutuyor? Eklenti kurmak gerekmiyor mu? Yoksa sayfaya mı gömülü?
Gerçi bu tür araçları engellemek için eklenti kullanıyorum. Her halükarda beni sayamıyorlar. Smile

Teşekkürler. Birlikte daha büyük başarıları yakalayacağız İnşallah. 
Delphi Can olarak, Alexa'nınn herhangi bir eklentisini kullanmıyoruz. Tahminimce kendi botları (Alexa Internet) belli peryotlarla, site site geziyior.
Alexa toolbar yüklü üyelerin sayısı artırsa bu düşük çok daha hızlı olacaktır ben toolbar kullanıyorum.
(21-12-2016, Saat: 11:10)nguzeller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Alexa toolbar yüklü üyelerin sayısı artırsa bu düşük çok daha hızlı olacaktır ben toolbar kullanıyorum.

Bilgi için teşekkür ederim. Kurdum; Alexa ToolBar

14kidef.jpg
Durmak yok, paylaşıma devam Smile
(21-12-2016, Saat: 09:53)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayırlısı olsun. Daha da ilerleyeceğine şüphem yok.

(21-12-2016, Saat: 10:01)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler. Birlikte daha büyük başarıları yakalayacağız İnşallah. 
Delphi Can olarak, Alexa'nınn herhangi bir eklentisini kullanmıyoruz. Tahminimce kendi botları (Alexa Internet) belli peryotlarla, site site geziyior.

Örnek;

zu34sm.jpg
Sayfalar: 1 2 3 4