Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: TcxDBTreeList Excele aktarma
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Selamlar,

TcxDBTreeList den excele direk gridde ne gözüküyorsa aktarmaya çalışıyorum fakat kayıtlar onbinleri geçtiği için "Not Responding" durumuna düşüyorum.
Bir saat bekledim belki biter diye yinede excel çıktısı alamadım Smile

"cxExportTLToExcel" yönteminden başka excele aktarma yöntemi bilen var mı acaba?

Kolay gelsin.
Onbinlerce kayıt aslında çerez.. Bir problem yapmaması gerekir.. Devexpress in güncel sürümü ile tekrardan bir dene.. Baktın yemiyor..
dxSpreadSheet' e manuel olarak atıp onu dışarı aktarırsın..

(22-12-2016, Saat: 22:18)barutali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Onbinlerce kayıt aslında çerez.. Bir problem yapmaması gerekir.. Devexpress in güncel sürümü ile tekrardan bir dene.. Baktın yemiyor..

Abi sürüm 15.2.5. Anlayamadım olayı bir türlü.

Kendi DbTreelist Export Sınıfımı yazmaya başladım bende can sıkıntısından Smile
Barış hocam size uyarmı bilmem ama ben bu gibi durumlarda verileri genelde bir memo yada listbox a ";" ile ayırarak atıp memoyu csv olarak kaydediyorum.
(23-12-2016, Saat: 09:47)barisatalay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(22-12-2016, Saat: 22:18)barutali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Onbinlerce kayıt aslında çerez.. Bir problem yapmaması gerekir.. Devexpress in güncel sürümü ile tekrardan bir dene.. Baktın yemiyor..

Abi sürüm 15.2.5. Anlayamadım olayı bir türlü.

Kendi DbTreelist Export Sınıfımı yazmaya başladım bende can sıkıntısından Smile

Eline sağlık kardeşim yaz GİTHub a da gönder de bizde faydalanalım..