Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tüm mobil platformlarda çalışacak web uygulama
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Herkese merhabalar. Hobi olarak program yazıyorum. Android için yazdığım progam ios ta AMD işlemci kullanmam ve sanal mac'in kararsız çalışmasından dolayı ios cihazlar için derleyemedim. Ios, android mobil ortamlarda çalışan web uygulama için delphi olması şart değil Unigui inceledim ve kısıtlamaları örneğin renk değişimleri 3 kişiden fazla kullanıcı kısıtlaması amacımı oldukça sınırlıyor.

Mobil ortamda yapmak istediğim web uygulama, label panel gibi nesnelerin renk değişimleri ve basit tarih fonksiyonları. Bu çıkmazla belki yeni tecrübeler edinebilirim. Mobil ortamda web uygulama yazmak için nereden başlamam gerekiyor. Ne önerirsiniz? Teşekkürler.
(15-02-2017, Saat: 22:36)10.Köy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Herkese merhabalar. Hobi olarak program yazıyorum. Android için yazdığım progam ios ta AMD işlemci kullanmam ve sanal mac'in kararsız çalışmasından dolayı ios cihazlar için derleyemedim. Ios, android mobil ortamlarda çalışan web uygulama için delphi olması şart değil Unigui inceledim ve kısıtlamaları örneğin renk değişimleri 3 kişiden fazla kullanıcı kısıtlaması amacımı oldukça sınırlıyor.

Mobil ortamda yapmak istediğim web uygulama, label panel gibi nesnelerin renk değişimleri ve basit tarih fonksiyonları. Bu çıkmazla belki yeni tecrübeler edinebilirim. Mobil ortamda web uygulama yazmak için nereden başlamam gerekiyor. Ne önerirsiniz? Teşekkürler.

İyi akşamlar. Cordova htm,css ve javascript dili ile web tabanlı uygulama geliştire bilirsiniz. Üstelik ücretsiz. Site

Desteklenen platformlar:

Android
Blackberry10
iOS
Ubuntu
wp8 (Windows Phone 8)
windows (8.1, 10, Phone 8.1)
macOS
FireOS
LG webOS
FirefoxOS
(15-02-2017, Saat: 23:51)AliZairov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İyi akşamlar. Cordova htm,css ve javascript dili ile web tabanlı uygulama geliştire bilirsiniz. Üstelik ücretsiz. Site

Desteklenen platformlar:

Android
Blackberry10
iOS
Ubuntu
wp8 (Windows Phone 8)
windows (8.1, 10, Phone 8.1)
macOS
FireOS
LG webOS
FirefoxOS

Teşekkür ederim önerinizi hemen inceliyoum. İnşallah kullanımı basittir. Tekrar teşekkürler.
Merhaba, eğer DELPHI kullanarak web uygulamaları geliştirmek istiyorsan IntraWEB ve UNIGUI gibi seçeneklerin var. IntraWEB ile de proje geliştirdim, unigui ile de. UniGui'nin mobil desteğinin daha iyi olduğunu söyleyebilirim. IntraWEB kullandığınızda ekstradan mobil bileşenlere ihtiyacınız var. (TMS iPhone, CGDevtools vb.)
Ama UNIGUI içinde mobil bileşenler de hazır olarak geliyor.
Smart Mobile Studio istediğiniz gibi bir şey mi?

http://smartmobilestudio.com/
(16-02-2017, Saat: 19:12)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Smart Mobile Studio istediğiniz gibi bir şey mi?

İncelediğim kadarıyla delphi kodlarını javascripte çeviriyor ios android ve html5 için destek veriyorlar. Gerçekten kullanışlıysa tam da istediğim :Smilelatform ayırtetmeksizin siteden kullanabilirler uygulamayı. Öğrenciler için toplu başvuruda ücretsi deniyor bakalım bulurum bir yolunu değerse ki bahsedildiği gibyse çok kullanışlı. Çok teşekkür ederim.

(16-02-2017, Saat: 16:21)ramazan_t Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba, eğer DELPHI kullanarak web uygulamaları geliştirmek istiyorsan IntraWEB ve UNIGUI gibi seçeneklerin var. IntraWEB ile de proje geliştirdim, unigui ile de. UniGui'nin mobil desteğinin daha iyi olduğunu söyleyebilirim. IntraWEB kullandığınızda ekstradan mobil bileşenlere ihtiyacınız var. (TMS iPhone, CGDevtools vb.)
Ama UNIGUI içinde mobil bileşenler de hazır olarak geliyor.

Merhaba, Uniguinun trial kıstlamaları oldukça sınırlıyor beni.İntraweb stabil çalışıyorsa eklentilerle yine de denememde fayda var. Teşekkür ederim katkınız için Smile

(16-02-2017, Saat: 19:12)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Smart Mobile Studio istediğiniz gibi bir şey mi?

Denedim ve tam da aradığım şey biraz daha fazlası diyebilirim. Salt delphi kodlarıyla html çıktı veriyor. Eklenti vb kurmaya gerek yok görünüyor. Siteye upoad ettim ve android ve iphone da mobilde çalıştı.
Teşekkürler tekrar Big Grin

İyi akşamlar. Bende denedim güzel bir yazılıma benziyor. Paylaşım için teşekkürler.