Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: WebBrowser ile Site Öğelerine Erişmek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Delphi Can'lar
Bir webbrowserim var test amaçlı kullandığım, 
Yapmak istediğim şey, bir sitedeki buton,edit vs nesnelerin bilgilerini sağ tıkla alabilmek istiyorum (PopupMenu ile webbrowserden seçerek) 
Örneğin aşağıdaki resimdeki gibi google ara butonunun,Classı,valuesi,name vs. alıp memoya atabilmek istiyorum mümkün olabilir mi demek istemiyorum delphide herşey mümkün olduğunu düşünüyorum Smile
Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

gXjboN.jpg

9GvbG8.jpg
Merhaba,

Chromium ile yapabilirsin. onu kullanman sana çok fayda sağlar. hazır bir yapı. Yandex, Chrome, Comodo Dragon vs hep onu kullanıyor...
(13-08-2016, Saat: 13:35)G.arkas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,

Chromium ile yapabilirsin. onu kullanman sana çok fayda sağlar. hazır bir yapı. Yandex, Chrome, Comodo Dragon vs hep onu kullanıyor...

Merhaba Chromium ile tüm site içeriğine ulaşabiliyorum fakat stabil değil. versiyonu çok eski, bir siteye girdikten sonra, site içerisinde başka bir linke geçilemiyor,
Örneğin google da arama yaptın sonuçlar dökülüyor ama sonuçlardan birine tıkladığınızda o linke gitmiyor.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız..
Kendim denedim çalışıyor.  
Aşağıda uygulama ekranı görebilirsin. Idea
6m6lVv.gif
Tam aradığım şey, çok teşekkür ederim.