Delphi Can

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hergün bir ücretsiz kitap
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Ücretsiz kayıt olup her gün ücretsiz e-book sahibi olabilirsiniz pdf, epub, mobi..
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
j87aqW.png

Örnek bu ay ücretsiz aldıklarım
015apL.png
İyi akşamlar. Paylaşım için teşekkürler. Geçen ay bende bir kitap ücretsiz indirmiştim burdan.
(08-05-2017, Saat: 22:18)AliZairov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.İyi akşamlar. Paylaşım için teşekkürler. Geçen ay bende bir kitap ücretsiz indirmiştim burdan.

Hocam bu sayfayı ana sayfa falan yapmak lazım bazen lazım olan bir kitap oluyor o günde açmamış olunca hayal kırıklığı yaşıyor insan Smile
Müthiş!
Teşekkürler güzel paylaşım
Ardunio ile ilgilenler vardır bugun Arduino Robotic Projects kitabı ücretsiz hemde görmeyenler için bir up olsun Smile
8 Saat içinde erişim sona erecek (28.08.2017 17:50 itibariyle +8 saat)

Daniela TETİ'nin "Delphi Cookbook" kitabını PDF olarak ücretsiz indirebilmek için link;

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Sanırım geç kaldım Sad
Özelden mail ile gönderebilir istersen
Uğur Hocam yardımcı oldu. Allah razı olsun. Paylaşımlarından dolayı tekrar teşekkür ediyorum
Sayfalar: 1 2 3 4 5