Delphi Can
Üstatlardan Yararlanıyoruz :) - Baskı Önizleme

+- Delphi Can (https://www.delphican.com)
+-- Forum: Forum Hakkında & İnsan Kaynakları (https://www.delphican.com/forumdisplay.php?fid=115)
+--- Forum: Muhabbet Olsun (https://www.delphican.com/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Konu Başlığı: Üstatlardan Yararlanıyoruz :) (/showthread.php?tid=1524)

Sayfalar: 1 2 3

Üstatlardan Yararlanıyoruz :) - Halil Han BADEM - 11-11-2017

PO2Y39.png

Merhabalar;

DelphiCan ailesi olarak, DelphiCan bünyesinde olan bir çok üstatlar mevcut. Ben ve yeni başlayanlar için, soru-cevap yöntemi ile sizce canlı yayın yapılırsa nasıl olur?

Saygılarımla,
Halil Han Badem.

Üstatlardan Yararlanıyoruz :) - frmman - 11-11-2017

Canlı yayın tarzına nasıl yaklaşırlar bilemem ama olursa biz izleiciler açıcından çok güzel olur, fazla bilgiden zarar gelmez Smile
Ama canlı yayını yapacak kişi tarafından bakınca sürdürülebilirliğinin zor olduğunu düşünüyorum.

Cvp: Üstatlardan Yararlanıyoruz :) - Halil Han BADEM - 11-11-2017

(11-11-2017, Saat: 20:15)frmman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Canlı yayın tarzına nasıl yaklaşırlar bilemem ama olursa biz izleiciler açıcından çok güzel olur, fazla bilgiden zarar gelmez Smile
Ama canlı yayını yapacak kişi tarafından bakınca sürdürülebilirliğinin zor olduğunu düşünüyorum.

1 saat olsun bizim olsun hocam Shy  Müsait olan yöneticilerimiz kendilerine göre bir gün seçip yaparlarsa, tadından yenmez  Blush

Cvp: Üstatlardan Yararlanıyoruz :) - TescilsizUzman - 11-11-2017

(11-11-2017, Saat: 20:27)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2017, Saat: 20:15)frmman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Canlı yayın tarzına nasıl yaklaşırlar bilemem ama olursa biz izleiciler açıcından çok güzel olur, fazla bilgiden zarar gelmez Smile

1 saat olsun bizim olsun hocam Shy  Müsait olan yöneticilerimiz kendilerine göre bir gün seçip yaparlarsa, tadından yenmez  Blush

Sadece yöneticiler değil, eğitim verme konusunda daha önce tecrübeli olan arkadaşlar da olur.
Örneğin: Halil Han Badem

Cvp: Üstatlardan Yararlanıyoruz :) - Halil Han BADEM - 11-11-2017

(11-11-2017, Saat: 20:33)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2017, Saat: 20:27)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  1 saat olsun bizim olsun hocam Shy  Müsait olan yöneticilerimiz kendilerine göre bir gün seçip yaparlarsa, tadından yenmez  Blush

Sadece yöneticiler değil, eğitim verme konusunda daha önce tecrübeli olan arkadaşlar da olur.

Sizin gibi birçok üstat varken ne haddime hocam  Blush

Cvp: Üstatlardan Yararlanıyoruz :) - TescilsizUzman - 11-11-2017

(11-11-2017, Saat: 20:36)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2017, Saat: 20:33)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece yöneticiler değil, eğitim verme konusunda daha önce tecrübeli olan arkadaşlar da olur.

Sizin gibi birçok üstat varken ne haddime hocam  Blush

Haklısın. Dersem size ve sizin gibi daha birçok genç geliştirici arkadaşıma haksızlık etmiş olurum. Smile
Belirttiğiniz eğitim kesinleşirse; 
Her seviyede bir eğitime ihtiyaç olur. Bu durumda her seviyede anlatım yapan eğitimcilere de ihtiyaç olacaktır.

Üstatlardan Yararlanıyoruz :) - quiet1day - 12-11-2017

Canlı yayına herkes yetişemeyebilir şahsi düşüncem.
Videolu anlatımlar olsa daha iyi olur.

Üstatlardan Yararlanıyoruz :) - yhackup - 12-11-2017

(12-11-2017, Saat: 19:55)Paranoyaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Canlı yayına herkes yetişemeyebilir şahsi düşüncem.

Canlı yayınları bittikten sonra da izleyebilirsiniz.

Üstatlardan Yararlanıyoruz :) - quiet1day - 12-11-2017

(12-11-2017, Saat: 20:27)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-11-2017, Saat: 19:55)Paranoyaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Canlı yayına herkes yetişemeyebilir şahsi düşüncem.

Canlı yayınları bittikten sonra da izleyebilirsiniz.

O zaman isabet olur anlatımlar , hatta anlatım yapılmadan ihtiyaç ne ise belli şıklar konulur oylar ile şeçilir daha çok kişi yararlanmış olur bence.

Üstatlardan Yararlanıyoruz :) - boreas - 12-11-2017

Süre ve şekilden çok süreklilik ve kalite bence daha önemli. Yani haftada bir olması zorlayıcı olabilir 2 hafta da bir olsun ayda bir olsun ama kaliteli konular işlensin. Hatta ki delphi'den çok yazılım geliştirme üstüne işlenmeli bence. Bu sayede hem farklı dilleri kullanan kişilerin dikkatini çekilir hemde kitaplarda olmayan tecrübeyle edinilen bilgiler paylaşılır kanaatindeyim.