Delphi Can
Yeni Kaynak Kitap Tamamlanan Kısımlar - Baskı Önizleme

+- Delphi Can (http://www.delphican.com)
+-- Forum: Premium Üyelik (V.I.P) (http://www.delphican.com/forum-premium-uyelik-v-i-p)
+--- Forum: Yeni Kaynak Kitap (Tüm Platformlar için...) (http://www.delphican.com/forum-yeni-kaynak-kitap-tum-platformlar-icin)
+---- Forum: İçindekiler (http://www.delphican.com/forum-icindekiler)
+---- Konu Başlığı: Yeni Kaynak Kitap Tamamlanan Kısımlar (/yeni-kaynak-kitap-tamamlanan-kisimlar.html)Yeni Kaynak Kitap Tamamlanan Kısımlar - Fesih ARSLAN - 12-01-2018

Merhaba,
Kitabın mizanpaj işlemleri devam ediyor.
Tamamlanan kısımların içerik başlıkları (%85 oranında, kod kısmı devam ediyor, diğer kısımlara ekleme olabilir) aşağıda verilmiştir.
Sayfa sayısının yaklaşık 700 olduğunu düşünürsek, aşağıdaki sayfa sayısından tamamlanma yüzdesini ortaya çıkarabilirsiniz.

01.png

02.png

03.png

04.png

05.png

Kitap ile ilgili paylaşım ve reklamlarımla canınızı sıktığımın farkındayım. Özel mesajla yada konu açarak bilgi isteyen çok kişi oluyor. Hatta doğrudan bir çok arkadaşımın bu konu ile ilgili sorularına maruz kalıyorum. Bir (ay) süre daha idare edin. Blush
Son bir husus;
Sonlara doğru bölüm numaraları X olarak devam ediyor. Bir çok işimde DelphiCan'ların yardımından faydalandım. (Tekrardan bu vesile ile doğrudan veya dolaylı olarak yardımcı olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.) Bu kapsamda son bir ricada daha bulunmak istiyorum.
Ana bölüm sıralamasını yapabilecek, alanında tecrübe veya deneyim sahibi, askerliğini... Smile (çokça bilişim kitabı okumuş demek istedim) 
Özetle bölümleri sıralamada bir karara varamadım. Bu konuda gönüllü arkadaşlara ihtiyacım olacak.


Yeni Kaynak Kitap Tamamlanan Kısımlar - SimaWB - 12-01-2018

Ne sıkılması, kitapla ilgili her paylaşımınız bizi heyacanlandırıyor Fesih Bey!

Kitap içeriği aslında tek bir kitap olamayacak kadar zengin. Bu kitabı alanlar, tek kitap fiyatına bir çok kitap almış olacaklar Smile


Yeni Kaynak Kitap Tamamlanan Kısımlar - Ugur - 12-01-2018

Estafrullah Fesih bey, asil bilgi alamadigimiz zaman tereddüt e düsüyoruz. Bu tür bilgiler ile herseyin yolunda gittigini hatta suanki asamanin nerede oldugunu ögrenebiliyoruz sayenizde.


Yeni Kaynak Kitap Tamamlanan Kısımlar - uparlayan - 12-01-2018

Estağfurullah Fesih bey, sıkılmak ne demek... Biz en kötü bundan memnun oluruz, gönlünüz rahat olsun.

Bölümlerin sıralamasını konuların birbirine olan bağlantısı üzerinden yapabilirsiniz. Yani "A" konu, bir "B" konunun öğrenilmesi için gerek şart oluşturuyorsa önce "A" konusunu anlatmanız daha anlamlı olur, böylece kolaydan zora doğru konuları da sıralamış olursunuz.

Eğer bölümler arasında anlam açısından bir bağlantı yoksa önce basit olanlar, sonra kısa olanlar ve sonra uzun ve karmaşık olanlar diye sıralama yapabilirsiniz.


Yeni Kaynak Kitap Tamamlanan Kısımlar - Mandriva - 12-01-2018

hergün kitap için yeni konu varmı açıklama varmı diye bakıyorum bir an önce kitap çıksada bu hasret bitse


Cvp: Yeni Kaynak Kitap Tamamlanan Kısımlar - Fesih ARSLAN - 13-01-2018

İçim rahatladı biraz. Samimi görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. 

(12-01-2018, Saat: 21:15)Mandriva Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Olhergün kitap için yeni konu varmı açıklama varmı diye bakıyorum bir an önce kitap çıksada bu hasret bitse

Sona doğru yaklaştık, mizanpaj ve rötuşlar devam ediyor.


Yeni Kaynak Kitap Tamamlanan Kısımlar - mad85 - 13-01-2018

Hocam ne demek. 2 ay daha bekleriz. Smile Yeter ki içinize sinsin...


Cvp: Yeni Kaynak Kitap Tamamlanan Kısımlar - Fesih ARSLAN - 13-01-2018

(13-01-2018, Saat: 22:03)mad85 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye OlHocam ne demek. 2 ay daha bekleriz. Smile Yeter ki içinize sinsin...

Teşekkür ederim.