Delphi Can
forumda keşke web yazılım kategoriside olsa - Baskı Önizleme

+- Delphi Can (http://www.delphican.com)
+-- Forum: Forum Hakkında & İnsan Kaynakları (http://www.delphican.com/forumdisplay.php?fid=115)
+--- Forum: Görüş & Öneri ve Yorum (http://www.delphican.com/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Konu Başlığı: forumda keşke web yazılım kategoriside olsa (/showthread.php?tid=3884)

Sayfalar: 1 2

forumda keşke web yazılım kategoriside olsa - admin02 - 13-08-2019

merhaba forumunuz iyi güzel amam keşke web yazılımla ilgili kategoride olsa fena olmazdı bence delphi yaziyordu bıraktım webyazılım tabanlı sistemler yaziyorum yeni başliyan arkadaşlar için bi paylaşım yapacaktım ama baktım forumuda web yazılım her hangi paylaşım yoktu benimde yapmam şaçma olur diye yapmadım bence forumda web yazılım ilgili bi kategori olsaydı güzel olurdu

forumda keşke web yazılım kategoriside olsa - mcuyan - 13-08-2019

Web Yazılım derken? Delphi ile web yazılım mı? yoksa .net php asp tarzı mı demek istediniz?
Keza Delphi ile web tabanlı uygulama geliştirme için gerekli Intraweb veya UniGui örnekleri mevcut sitemizde..

forumda keşke web yazılım kategoriside olsa - admin02 - 14-08-2019

evt php html tarz seyler demek istedim

forumda keşke web yazılım kategoriside olsa - Halil Han Badem - 14-08-2019

Merhaba,
Burası bir Delphi platformu. Delphi dışında bir kategori eskiden de söz edilmişti fakat kırmızı çizgisi diyebiliriz. Zaten olması gerekende bu aslında "Delphi" platformunda başka dil olması biraz abes kaçar. Tüm dillerin olduğu bir foruma ihtiyacın varsa "Yazılım Topluluğu Forum"'u takip edebilirsin.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Cvp: forumda keşke web yazılım kategoriside olsa - mcuyan - 14-08-2019

(14-08-2019, Saat: 16:59)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,
Burası bir Delphi platformu. Delphi dışında bir kategori eskiden de söz edilmişti fakat kırmızı çizgisi diyebiliriz. Zaten olması gerekende bu aslında "Delphi" platformunda başka dil olması biraz abes kaçar. Tüm dillerin olduğu bir foruma ihtiyacın varsa "Yazılım Topluluğu Forum"'u takip edebilirsin.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Sad Blush Undecided Confused  halen bir adım yol alamadım Sad

Cvp: forumda keşke web yazılım kategoriside olsa - Halil Han Badem - 14-08-2019

(14-08-2019, Saat: 21:38)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(14-08-2019, Saat: 16:59)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,

Sad Blush Undecided Confused  halen bir adım yol alamadım Sad

Abi bekliyoruz halen ama işin var diye de seni rahatsız etmek istemiyoruz  Shy

forumda keşke web yazılım kategoriside olsa - mcuyan - 15-08-2019

Keşke ist da oksaydin da benin pcleri sana tealim etseydim boguşsaydin ?

Cvp: forumda keşke web yazılım kategoriside olsa - Halil Han Badem - 15-08-2019

(15-08-2019, Saat: 12:34)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Keşke ist da oksaydin da benin pcleri sana tealim etseydim boguşsaydin ?

Sanala MAC yükledim abi olmadı ben derler dosyayı atarım direkt sana Smile

forumda keşke web yazılım kategoriside olsa - mcuyan - 15-08-2019

ipa da sorun yok.. bende oluşturdum onu.. şimdiki sorun Application loaderdan appstore a dosya yüklenemiyor.. saçma sapan birkaç hata veriyor.. bakıyorum ara ara ben Smile

forumda keşke web yazılım kategoriside olsa - nguzeller - 15-08-2019

bugün apstorede bir sıkıntı var gibi geldi bana