Delphi Can
Hangi 3 Konuda Görsel Eğitim İhtiyacınız Var? - Baskı Önizleme

+- Delphi Can (http://www.delphican.com)
+-- Forum: Eğitim (http://www.delphican.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: Embarcadero Görsel Eğitimleri (http://www.delphican.com/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Konu Başlığı: Hangi 3 Konuda Görsel Eğitim İhtiyacınız Var? (/showthread.php?tid=4157)

Hangi 3 Konuda Görsel Eğitim İhtiyacınız Var? - Fesih ARSLAN - 07-11-2019

Merhaba,
Daha önce açtığımız bir konu başlığında (Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.), eğitim ihtiyaçlarınızı yazmıştınız. 

1- Delphi ile web application (Tercihen ExtJS tabanlı) - @3ddark - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. 
2- Mobil uygulamalarda etkili kullanıcı arayüzleri oluşturmak. - @nguzeller - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
3- VCL ve FMX mimarisinde Thread yapıları ve Farklılıkları - @narkotikLinkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
4- WebSocket nedir? Nasıl Kullanılır? Kullanım Alanları Nelerdir? - @uparlayan - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
5- Delphi ile Web Service yazmak - XML tabanlı Web Servis hizmeti sunan veri kaynaklarından bilgi almak ve çözümlemek. @rmzgenius - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
6- FMX mimarisinde istemci-sunucu veri güvenliği - @fatihablak - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. 
7- mORMot - @masteryoda - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. 
8- Windows, OS X, iOS ve Android Platformlarında Bildirim Servisi  - @Bay_Y - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. 

Bu kapsamda, bir anket ile ihtiyacımız olan 3 eğitim başlığı seçelim.
Anket Pazartesi gününe kadar açık olacak (11.11.2019). 
Bir üye toplamda 3 tercih yapabilir.  

Eğitim süreci nasıl yürütülecek?
* Üç gönüllü arkadaşımızdan bu konularda bir eğitim hazırlamasını rica edeceğiz. 
* Eğitimler için bir hafta veya 10 gün süre verilebilir. 
* Bu süreçte eğitmen arkadaşımız, ev veya iş ortamında 30 dakikalık (veya kendisinin belirleyeceği bir süre de olabilir) bir eğitim hazırlar. 
* Eğitim videosunu düzenler ve BTG'ye iletir. 
* BTG koordinesinde, seminer için bir tarih ve saat belirlenir.
* Eğitmen arkadaşımız seminer başlangıcında, kendisini kısaca tanıtır. 
* Eğitim videosu yayınlanır.
* Eğitmen arkadaşımız, soru cevap bölümünde yalnızca o konu başlığı ile ilgili sorulan sorulara cevap verir.

Hangi 3 Konuda Görsel Eğitim İhtiyacınız Var? - Bay_Y - 07-11-2019

Eğitimleri hazırlayacak veya bu konuya katkı sağlayacak tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum. Size ve BTG gurubuna da bu konuya önayak oldukları için canı gönülden şükranlarımı sunuyorum. Sağolun varolun.