Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Embarcadero RAD Studio Full 10.2 Tokyo Architect Derleme Sorunu
Arkadaşlar Embarcadero RAD Studio Full 10.2 Tokyo Kurdum Android İçin Kullanıyorum Hızlı Geliştiren Çoklu Platform Destegi ve Hızlı Uygulama Geliştirmek İçin Kullanmaya Karar Verdim AMD İşlemci Kullanıyorum ARM AndroidEmulatör İle Simülatör Çalıştırdım Lakin Proje Çalıştıgında Simülasyon Aktarmıyor Derlemede Öyle Kalıyor Lakin APK Oluşuyor Derlenen Proje Neden Çalışmıyor Simülatorde Manuel Yapıyorum Projeyi Elle Atıyorum Simülasyona O Şekilde Kullanıyorum Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim

Resimdeki Gibi Böyle Kalıyor Simülator Açık Ama Uygulamayı Aktarmıyor Lakin Manuel Çalışıyor
jQJMb9.jpg
Merhaba,
Uygulama paket dosyası hazır hale getirildikten sonra, cihaza (Emilator, telefon, tablet vb.) yüklenemiyorsa; iletişim protokolünde bir sorun var demektir.
Android hedef platformu iletişim aracı adb.exe (ve yardımcı kütüphaneleri)'dir. Bu ara yazılım, 5554 (paylaştığınız resimde de görüldüğü gibi) port'unu kullanıyor.
Bilgisayarınızda bu port erişimini engelleyen bir durum olabilir. 
Çözüm için farklı bir iletişim portunu kullanmayı deneyebilirsiniz.
Bunu Nasıl Yapabilirim ? ve BlueStack İletişimini Nasıl Sağlayabilrim
Merhaba;
Android Tools'a girip Android ile ilgili paketleri indirip tekrar dener misiniz.
Hangilerini İndirecem Android de Yeniyim
Kullanacağınız android sürümüne göre indirme işlemi yapabilirsiniz. Hangisini kullandığınızı siz biliyorsunuz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi 12 Boş Form Derleme Hatası [Çözüldü] codder71 4 471 21-02-2024, Saat: 22:09
Son Yorum: codder71
  Mapview üzerinde splash ekran logo sorunu arsl01 4 882 05-12-2023, Saat: 23:00
Son Yorum: arsl01
  IOS SDK Ekleme Esnasında Yavaş Aktarım Sorunu Çözümü Mr.X 0 246 23-11-2023, Saat: 21:18
Son Yorum: Mr.X
  IOS 17 Crash Sorunu Çözümü emrahozten 5 878 14-11-2023, Saat: 19:53
Son Yorum: mcuyan
  Apple Enterprise Hesap Sorunu emrahozten 0 238 13-11-2023, Saat: 10:51
Son Yorum: emrahozten

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi