Anket Başlığı: Gece modu olsun mu?
Anket kapatılmıştır.
Çok isterim
92.31%
12 92.31%
Kullanmayacağım
7.69%
1 7.69%
Katılımcı sayısı: 13 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Aktif] DelphiCan'da Gece Modu
Merhabalar,

Genel analizler sonucunda kullanıcı eğilimlerinin gece modu/karanlık tema kullanımının yaygınlığı tespit edilmiştir. Bu hususta Delphi Can için geliştirmeyi planladığımız Gece modu için düşünceniz nasıl olur?

---

Alfa Güncelleme - 29.10.2017 :

Gece Modu alfa sürüm olarak aktif hale getirildi. Gece Modunu kullanmak için Kullanıcı CP bölümünden Profil Ayarlarına girerek değiştirebilirsiniz veya forum içerisinde en alt kısımda yer alan Hızlı Tema Değiştir kısmından Gece Modu - Gündüz Modu değişikliği yapabilirsiniz. (Resim-1)

LOb4vZ.png

Tespit edilen eksiklikler:
  • Mevcut Delphi kod sistemi eklendi. CSS düzenlemeleri yapılacaktır.
  • Kullanıcı Grup renkleri Gece Modunda düzeltilecektir.
  • Bazı font-awesome ikonları referans almıyor, düzenlenecektir.

---

Lütfen kullanım sonrasında tespit ettiğiniz ve düzeltilmesi gerektiğini düşündüğünüz özellikleri bu gönderiye cevap olarak iletiniz.

İyi günler.
Aslinda bu tur forumlar icin cok faydali oldugjnu dusunuyorum. Eskiden firefoxda boyle bir eklenti vardi ama sitenin saglamasi daha hos olur
Topluluk mopluluk yok :/
Kullanılabilite açısından MyBB'nin eksik kaldığı durumlar var fakat 3. parti eklentilerle aşılamayacak bir şey değil gibi duruyor. Zaten çeşitli zamanlarda bu eksikleri de belirtiyoruz, dikkate alındığından eminim ama ilerleme biraz yavaş kalıyor sanırım.

Gece modu, benim gibi uyku sorunu çekenlerin seveceği bir kip olurdu...
YouTube Delphi Tips
"Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır. Zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır" Peyami Safa
(28-10-2017, Saat: 15:26)uparlayan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanılabilite açısından MyBB'nin eksik kaldığı durumlar var fakat 3. parti eklentilerle aşılamayacak bir şey değil gibi duruyor. Zaten çeşitli zamanlarda bu eksikleri de belirtiyoruz, dikkate alındığından eminim ama ilerleme biraz yavaş kalıyor sanırım.

Gece modu, benim gibi uyku sorunu çekenlerin seveceği bir kip olurdu...

Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Gerek MyBB, gerekse DelphiCan platformu tamamen gönüllü geliştiriciler tarafından yönetilmekte ve geliştirilmekte olduğu için tepkime ve kararların uygulanmaya alınma süresi uzayabiliyor.

Kullanıcılara özel amaçla hizmet edecek olan geliştirmeler için platform üyelerinin bu özelliğe yada geliştirmeye karşı düşüncelerini almak adına anket sistemini daha da aktif hale getireceğiz.

İsteklerinizi iletmeye devam edin. Sizler sayesinde Delphi Can, gerek Türkiye gerekse Dünya üzerinde büyük bir otorite olacaktır.

İyi günler
Alıntı:Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Gerek MyBB, gerekse DelphiCan platformu tamamen gönüllü geliştiriciler tarafından yönetilmekte ve geliştirilmekte olduğu için tepkime ve kararların uygulanmaya alınma süresi uzayabiliyor. 

Kullanıcılara özel amaçla hizmet edecek olan geliştirmeler için platform üyelerinin bu özelliğe yada geliştirmeye karşı düşüncelerini almak adına anket sistemini daha da aktif hale getireceğiz. 

İsteklerinizi iletmeye devam edin. Sizler sayesinde Delphi Can, gerek Türkiye gerekse Dünya üzerinde büyük bir otorite olacaktır.

İyi günler

Hocam benim terk derdim çözüldü ibaresi ve ek olarak doğru yanıt tiki  Big Grin
kisisel_logo_dark.png
Yeniliklere açık olmak gerekir. Bence güzel bir düşünce.
(28-10-2017, Saat: 17:59)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Gerek MyBB, gerekse DelphiCan platformu tamamen gönüllü geliştiriciler tarafından yönetilmekte ve geliştirilmekte olduğu için tepkime ve kararların uygulanmaya alınma süresi uzayabiliyor. 

İyi günler

Hocam benim terk derdim çözüldü ibaresi ve ek olarak doğru yanıt tiki  Big Grin

Merhaba,

Talep ettiğiniz özellik geliştirme takvimine eklenmek üzere Yönetim Ekibi’nin masasındadır. Planlanan en uygun yöntem ile çözümlendirilecektir. Forum konseptinin her aşaması doğru cevap ve çözüldü mantığında olmadığı için en uygun çözüm özel olarak kurgulanacaktır. 

İyi günler
Kullandığım platformlarda varsa kesin açarım gece modunu, malum işimiz bilgisayar çok yoruyoruz gözleri.
Gece modu bu gece itibariyle alfa olarak başlangıç yaptı. Lütfen gördüğünüz eksiklikleri ve talep ettiğiniz iyileştirmeleri bu konuya cevap olarak iletiniz. Tüm güncelleme süreci bu konunun ilk gönderisinde her işlem sonrası revize edilerek listelenecektir. Gece modu ile ilgili edinmek istediğiniz tüm bilgilere ilk gönderiden ulaşabilirsiniz.
Elinize sağlık.

Gece modunu açmak için alttan ikinci satırdaki(İletişim, Delphi Can.. satırı) tema kısmından Gece Modunu seçmek gerekiyor.

Opera'da alıntılar arkaplanla aynı renk olduğundan okunamıyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum - Gece Modu edo 4 3.398 11-03-2019, Saat: 10:43
Son Yorum: TescilsizUzman
  DelphiCan Market Halil Han BADEM 18 11.707 05-11-2018, Saat: 21:52
Son Yorum: hakanharbeli
  Tema Gündüz, Gece malitutuncu 5 4.568 05-02-2018, Saat: 09:57
Son Yorum: malitutuncu
  DelphiCan için Plesk Panel Kurulumu TescilsizUzman 11 7.936 24-01-2018, Saat: 01:29
Son Yorum: nguzeller
  Sosyal Medya -DelphiCan TescilsizUzman 5 4.478 07-12-2017, Saat: 13:38
Son Yorum: TescilsizUzman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi