Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BackLink Desteğinizi Bekliyoruz
Merhaba,
Google, Yandex, Alexa ve benzeri site analizi yapan kuruluşlar, bir sitenin hit'ini belirlemek için birçok kriter kullanırlar. Bu kriterlerin en başında ise BackLink ve sosyal medya bağlantıları/paylaşımları gelmektedir.
Bu kapsamda DelphiCan üzerinde açılan her konunun sosyal medya üzerinde paylaşımı için bir eklentimiz olacak. Eklenti etkinleştirilince, ayrıca desteğinizi talep edeceğiz.
BackLink sayımız Alexa üzerinde bugün itibarı ile 28 olmuş. Bana göre çok düşük bir oran.   Cry
DelphiCan'ı arama motorlarında ön sıralarda taşıma ve hit'ini artırma adına desteklerinizi bekliyoruz.
Web sitesi olan üyelerimiz, sitelerinin bir sayfasında, http://www.DelphiCan.com linkini paylaşması BackLink desteği için yeterli olacaktır.
Şimdiden desteğiniz için teşekkür ederim.
Alexa bayağı bir düşüyorum var bunun en büyük sebebi Azarbeycan Alexa tool kullanın kişi sayısı yok sanarım. Azerbeycan ülke sıralaması girmesi kolay buda dünya sıralaması büyük etki sağlıyor.
Information 
(10-11-2017, Saat: 22:36)nguzeller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alexa bayağı bir düşüyorum var bunun en büyük sebebi Azarbeycan Alexa tool kullanın kişi sayısı yok sanarım. Azerbeycan ülke sıralaması girmesi kolay buda dünya sıralaması büyük etki sağlıyor.

Daha önceden Alexa'daki Azerbaycan hit'imizin oranı %30'du. Bunun sebebi tahminimce; AliZairov'un günlük ziyaretleriydi. Azarbaycan'dan yanlış bilmiyorsam, 3 kayıtlı üyemiz var. Ülke değerlendirmelerinde günlük ziyaret oranı ve sitede kalma süresi etkili oluyor.
Yöneticiliğini yaptığım tüm sitelerde linkler kısmına ekleyeceğim.
kisisel_logo_dark.png
(10-11-2017, Saat: 22:48)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yöneticiliğini yaptığım tüm sitelerde linkler kısmına ekleyeceğim.

Desteğiniz için teşekkür ederim Halil Bey. 
Yalnızca yönettiğiniz siteler değil, üye olduğunuz herhangi bir platformda da paylaşmanız, BackLink oluşması için yeterli oluyor.
Alexa'adaki birçok parametremiz yaklaşık bir aydır sabit durumda kaldı. BackLink sayı değişikliğinin Türkiye ve dünya sıralamasına etkisini birlikte görmüş olacağız.
(10-11-2017, Saat: 22:55)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-11-2017, Saat: 22:48)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yöneticiliğini yaptığım tüm sitelerde linkler kısmına ekleyeceğim.

Desteğiniz için teşekkür ederim Halil Bey. 
Yalnızca yönettiğiniz siteler değil, üye olduğunuz herhangi bir platformda da paylaşmanız, BackLink oluşması için yeterli oluyor.
Alexa'adaki birçok parametremiz yaklaşık bir aydır sabit durumda kaldı. BackLink sayı değişikliğinin Türkiye ve dünya sıralamasına etkisini birlikte görmüş olacağız.
Ne demek hocam, tüm platformlarda ve arkadaşlarımdan bu konuda hassas olmalarını isteyeceğim. Elimden geleni yaparım.
kisisel_logo_dark.png
Uygulamasını yaptıgınız sitemin footer kısmına backlink ekledim anasayfada gold firma olarak yer alan kısmına da bir makale yazıp yerleştirme yapıcam ( Sizin varsa onuda yayınlayabilirim )
Çalışmalarınızın devamını diliyorum .
Ahrefs analizini akşama gönderirim
(11-11-2017, Saat: 00:25)Paranoyaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uygulamasını yaptıgınız sitemin footer kısmına backlink ekledim anasayfada gold firma olarak yer alan kısmına da bir makale yazıp yerleştirme yapıcam ( Sizin varsa onuda yayınlayabilirim )
Çalışmalarınızın devamını diliyorum .

Duyarlılığınız için teşekkür ederim.

(11-11-2017, Saat: 05:28)Mandriva Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahrefs analizini akşama gönderirim

Teşekkür ederim.
İstediğiniz BackLink olsun!

Badem Software
Z7HWzZNFQYYsFui_gNRNO4nQ5jO9_aTWbllb_cmW...w1366-h654

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi