Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tema Gündüz, Gece
Temayı bir defa gece ye aldım bir daha gündüz'e  alamıyorum bu problem sadece bende  mi var?
(05-02-2018, Saat: 09:46)malitutuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Temayı bir defa gece ye aldım bir daha gündüz'e  alamıyorum bu problem sadece bende  mi var?
Merhabalar,

En alttaki footer menuden bulunan bölümden değiştirmeniz gerekmektedir. Eğer değiştirmenize rağmen olmuyorsa browser cache silmeniz gerekmektedir.

Saygılarımla.
kisisel_logo_dark.png
Merhaba,
Form ana sayfamızın sağ alt köşesinde Tema değiştirme alanı var. O kısımdan değiştirmeyi deneyin.
Olmaz ise Ctrl + Shift + Del tuşları ile browser data'larını temizleyerek, deneyin.
(05-02-2018, Saat: 09:48)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2018, Saat: 09:46)malitutuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Temayı bir defa gece ye aldım bir daha gündüz'e  alamıyorum bu problem sadece bende  mi var?
Merhabalar,

En alttaki footer menuden bulunan bölümden değiştirmeniz gerekmektedir. Eğer değiştirmenize rağmen olmuyorsa browser cache silmeniz gerekmektedir.

Saygılarımla.

Cevap Piştisi olduk.  Smile
(05-02-2018, Saat: 09:50)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-02-2018, Saat: 09:48)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Saygılarımla.

Cevap Piştisi olduk.  Smile

Genelde Sima abi ile olurduk ama size de kısmetmiş üstat Big Grin
kisisel_logo_dark.png
Teşekkürler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum - Gece Modu edo 4 3.399 11-03-2019, Saat: 10:43
Son Yorum: TescilsizUzman
  [Aktif] DelphiCan'da Gece Modu Abdullah ILGAZ 43 26.561 02-12-2017, Saat: 00:36
Son Yorum: Hashshashin

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi