Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
play console reddetme sıkıntısı ?
Question 
iyi günler,

google'ın gizlilik politikalarında yaptığı değişikliklerden dolayı uygulamaya eklediğim sesten yazıya özelliği google tarafından reddediliyor.
mecburen mikrofona erişim gerekiyor fakat bu seferde google kabul etmiyor.
ve güncelleme yapamıyorum.
bu sorunu nasıl çözebilirim ?
Merhaba,
Google Play uygulamayı kabul etmeyince mutlaka bir gerekçe ve çözüm önerisi sunar. 
Uygulama yükleme aşamasında vermiş olduğu uyarı mesaj nedir?
(09-06-2018, Saat: 21:27)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Google Play uygulamayı kabul etmeyince mutlaka bir gerekçe ve çözüm önerisi sunar. 
Uygulama yükleme aşamasında vermiş olduğu uyarı mesaj nedir?

uyarı şu şekilde ;

2323.png

politikalara baktım fakat ben herhangi bir sorun görmedim mikrofon erişiminden başka ve herhangi bir veritabanına depolama gibi bir iş söz konusu bile olamaz.
veya telefon dinleme vs.
uygulamamın gizlilik politikasını oluşturup web sitesi şeklinde defalarca güncelleme olarak gönderdim fakat halen sorun düzelmedi.
Bir önceki güncelleme ile son gönderdiğiniz sürüm arasındaki farka bakın. Böylece politika ihlalinin asıl nedenini tespit edebilirsiniz.
Google Play'e üye olurken vermiş olduğunuz e-posta adresine daha açıklayıcı bir mail de gelmiş olması gerekiyor.
(09-06-2018, Saat: 21:45)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir önceki güncelleme ile son gönderdiğiniz sürüm arasındaki farka bakın. Böylece politika ihlalinin asıl nedenini tespit edebilirsiniz.
Google Play'e üye olurken vermiş olduğunuz e-posta adresine daha açıklayıcı bir mail de gelmiş olması gerekiyor.

Evet mail geldi ve inceledim, yarın tekrar güncelleme göndereceğim.

Uygulama YouTube videolarına erisiyor yeni fark ettim ve youtubedan indirme vs gibi durumlar da yasak olduğu için kabul etmiyor diye düşünüyorum , umarım oyledir.

İlginiz için teşekkür ederim.
olumlu sonuç.

sorun uygulamada bulunan youtube'da video araması yaptırmayı kaldırınca düzeldi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alcinoe's play video xorpas 4 234 26-03-2024, Saat: 00:32
Son Yorum: gbg
  Google play Uygulama yükleme hatası [Çözüldü] codder71 3 306 23-02-2024, Saat: 22:42
Son Yorum: codder71
  Google Play Uygulama Yükleme apachi2006 3 455 20-08-2023, Saat: 23:12
Son Yorum: apachi2006
  [Çözümlü] Delphi 11.2 ile Google Play'e uygulama yükleme hatası (android:exported) Abdullah ILGAZ 1 534 10-01-2023, Saat: 17:01
Son Yorum: mcuyan
  Google Play aab yükleme emrahozten 7 1.852 23-09-2022, Saat: 23:53
Son Yorum: nguzeller

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi