Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profesyonel Bir Mobil Uygulama Nasıl Geliştirilir?
Merhaba,
Adım adım profesyonel bir istemci-sunucu mimarisinin nasıl geliştirileceğini anlatan 3 günlük eğitim semineri düzenlenecekmiş.
Seminer Portekizce'dir.
İstemci uygulaması, Android ve iOS üzerinde çalışabilen Multi-Device Application türündedir.
"Amaç, büyük internet uygulamalarının erişim miktarını ölçeklendirmek ve bu kapsamda nasıl destek verileceğini göstermektir." diyorlar.
Ücretsiz üyelik linki: http://www.semanamobile.com.br
Not: Kayıt sayfasında bulunan Inscreva-se gratuitamente alanına mail adresinizi yazarak altındaki butona tıklayın. Mail adresinize bir davet ve kayıt onayı gelecek.
Seminer başladı. 
Misafir olarak katılmak için: http://www.semanamobile.com.br/v01
İlginç benzetme olmuş.

Teşekkürler.
Portekizce olmasa çok güzel olacakmış. Smile
Hep konuşurum. Çok sevdiğim bir dildir Smile)
PostgreSQL - Linux - Delphi, Poliüretan
bu arkadaşların youtube kanalını da takip ediyorum adam instagramı sıfırdan delphi ile kodladı
(14-01-2019, Saat: 11:09)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Adım adım profesyonel bir istemci-sunucu mimarisinin nasıl geliştirileceğini anlatan 3 günlük eğitim semineri düzenlenecekmiş.
Seminer Portekizce'dir.
İstemci uygulaması, Android ve iOS üzerinde çalışabilen Multi-Device Application türündedir.
"Amaç, büyük internet uygulamalarının erişim miktarını ölçeklendirmek ve bu kapsamda nasıl destek verileceğini göstermektir." diyorlar.
Ücretsiz üyelik linki: http://www.semanamobile.com.br
Not: Kayıt sayfasında bulunan Inscreva-se gratuitamente alanına mail adresinizi yazarak altındaki butona tıklayın. Mail adresinize bir davet ve kayıt onayı gelecek.

Güzel bir paylaşım @"Fesih ARSLAN" teşekkürler.

Sitesindeki videolar youtube'de değil, videoyu hızlandırmanın veya ilerletmenin bir yolu var mı, göremedim.

Klavyedeki sağ, sol yön tuşlarıyla ilerletmek mümkünmüş. Bununla birlikte eğitimler ücretliymiş.

MVvaEk.png
(14-01-2019, Saat: 15:13)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlginç benzetme olmuş.

291e27e7-fe8a-47b7-be41-7d18e37b4f0a

Demek ki genel kanı bu yöndeymiş.
çok teşekkürler , ben yetişemedim gerci ama bende çok faydalı olduğu kanısındayım. Bu şekilde mobil eğitimler nasıl bulabilirim özelikle tasarım ile ilgili ve mobil tabiki.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DataSnap Uygulama Geliştirme Teknikleri - 2 TescilsizUzman 14 10.869 09-01-2020, Saat: 18:01
Son Yorum: serdar
  Ücretsiz Eğitim - Delphi ile Android Mobil Geliştirme - Süper Kahraman Geliştirici Ol Abdullah ILGAZ 13 11.747 11-12-2018, Saat: 23:21
Son Yorum: Bay_Y
  Delphi ile Web Uygulama Çözümleri - WebSemineri TescilsizUzman 5 6.914 11-12-2018, Saat: 15:56
  Telefondan masaüstü uygulamanızı nasıl kontrol ederiz ( IOS App Tethering ) Lord_Ares 4 3.552 15-11-2018, Saat: 09:58
  Etkin FMX UI (Kullanıcı Arayüzü)'ları Nasıl Oluşturulur? TescilsizUzman 7 5.505 15-11-2018, Saat: 09:55

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi