Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rio GetIt yukleme hatası hakkında (Çözüldü)
Selamlar 
Rio Update 1 paketi yüklü GetIt üzerinden bazı componentleri yüklemek istediğimde aşağıdaki şekilde hata alıyorum.
Bu hatanın nedenini ve çözümünü bilen varmı

NOTLAR: 
SDK Manager üzerinde herhangi bir hata almıyorum. Pathler doğru (SDK, NDK, Java) 

ZipAling -> C:\Users\Public\Documents\Embarcadero\Studio\20.0\PlatformSDKs\android-sdk-windows\build-tools\28.0.3\zipalign.exe
Adb Location -> C:\Users\Public\Documents\Embarcadero\Studio\20.0\PlatformSDKs\android-sdk-windows\platform-tools\Adb.exe
SDK API -> C:\Users\Public\Documents\Embarcadero\Studio\20.0\PlatformSDKs\android-sdk-windows\platforms\android-28

Teşekkürler

Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 
Problem sadece Abbrevia'yı yüklemekte ise buradan yükleyebilirsiniz:
https://github.com/TurboPack/Abbrevia
There's no place like 127.0.0.1
@SimaWB  Sadece Icons8'i yukleyebilidi
diğerlerinin hepsinde aynı hatayı veriyor sanırım bir parametre yada install ile ilgili
Kurmayı deneyip başarısız olduklarım (AsyncTurbo, LockBox 3.6, OmniThreadLibrary)

Bir tanesinin hata detaylarını incelediğimde aşağıdaki detaylara ulaşabildim.

Sorun Makineden Visual Studio'yu kaldırdığımda ihtiyacı olan MSBuild paketi olan Microsoft Build Tools 2015 inde uninstall edilmesinden kaynaklanıyormuş
https://www.microsoft.com/en-us/download...x?id=48159 linkinden ilgili paketi kurunca herşey düzeldi
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lisans Sistemi hakkında bilgi istiyorum. delphicim 24 2.860 04-01-2024, Saat: 12:37
Son Yorum: nguzeller
  Çözüldü - Delphi berlin lisansı ile Delphi Tokyo yükleme Hk. cinarbil 7 4.034 23-08-2020, Saat: 10:04
Son Yorum: nguzeller
  Delphi 10.3 Rio Structure içerisinde Show in Explorer hatası Abdullah ILGAZ 4 2.723 19-05-2020, Saat: 02:39
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  GetIt Çalışmıyormu adelphiforumz 0 1.324 17-05-2019, Saat: 11:59
Son Yorum: adelphiforumz
  Delphi Rio Lisans problemi hakkında adelphiforumz 5 4.279 06-05-2019, Saat: 00:15
Son Yorum: engerex

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi