Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-Posta Uyarıları
Merhaba,

Mesaj yazdığım konulara herhangi bir cevap geldiği zaman bana e-posta ile uyarı gelmiyor. Hesap ayarlarında gördüğüm kadarıyla eksik/yanlış yok. Mesajları kaydederken de " Bu konuya yorum yazılınca anında E-posta bildirimi gönderilsin?" seçeneği işaretli. Acaba ben mi eksik/yanlış bir şeyler yapıyorum, yoksa bu forumda bilinen bir durum mu?

Teşekkürler
Merhaba,
Dikkatiniz ve desteğiniz için teşekkür ederim.
Konu üzerinde biraz test yapıp, sonucu gözlemledik;

Kullanıcı Paneli > Hesap Seçenekleri aşağıdaki gibi

2017-02-08_14-09-04.png
Gelen e-postalar

2017-02-08_14-32-42.png

2017-02-08_13-57-40.png

2017-02-08_14-08-07.png

2017-02-08_14-32-29.png
"Anında e-Posta bildirimi gönderilsin" talimatı 5-6 dakika sonra yerine getiriliyor. Smile
Merhaba,

Biraz önce mail geldi. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

İyi çalışmalar,
(08-02-2017, Saat: 14:58)Bahadir.Alkac Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

İyi çalışmalar,

Rica ederiz. 
Postadan kaynaklanan gecikmelerden dolayı DelphiCan mesul değildir.  Sleepy
Bu problem hala devam ediyor.
(08-02-2017, Saat: 14:58)Bahadir.Alkac Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

İyi çalışmalar,

demiştiniz.

(21-02-2017, Saat: 15:18)Bahadir.Alkac Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu problem hala devam ediyor.

demişsiniz.   Smile
Delphi Can'dır!
Evet, çünkü daha önce cevap yazdığım bir konuya gelen mesajlarla ilgili bilgi almıyorum. Başka bir konuda da arkadaşlar okundu/okunmadı kısmında bir sorun olduğunu yazmışlar. Bu arada, biraz önce yazdığınız cevapla ilgili mesaj da geldi işin ilginç tarafı. Şu an cevap yazdığım konularla ilgili bana mail gelecek mi hiçbir fikrim yok. Umarım en kısa zamanda forumdaki bu sorunları çözüp, forumu stabil bir hale getirirsiniz ve biz de rahat rahat forumu kullanırız.
"Konuyu Takip Et" linki veya doğrudan açmış olduğunuz konulara bir cevap yazıldığında (Anında e-posta bildirimi gönderilsin seçili olmak kaydıyla) tanımlı olan mail sunucumuz tarafından otomatik olarak bir mail gönderilmektedir. Benim yapmış olduğum testlerde GMail hesabına 3-5 dk. sonra geliyor.
Farklı mail hesabı olan üyelerimiz de test edip, sonuç bildirirse; çözüme daha hızlı ulaşabiliriz.
Delphi Can'dır!
(21-02-2017, Saat: 16:02)Bahadir.Alkac Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, çünkü daha önce cevap yazdığım bir konuya gelen mesajlarla ilgili bilgi almıyorum. Başka bir konuda da arkadaşlar okundu/okunmadı kısmında bir sorun olduğunu yazmışlar. Bu arada, biraz önce yazdığınız cevapla ilgili mesaj da geldi işin ilginç tarafı. Şu an cevap yazdığım konularla ilgili bana mail gelecek mi hiçbir fikrim yok. Umarım en kısa zamanda forumdaki bu sorunları çözüp, forumu stabil bir hale getirirsiniz ve biz de rahat rahat forumu kullanırız.

Konu Okundu/Okunmadı için bir açıklamada bulunmuştum. Bu konuda bir çalışma yaparak, yaklaşık bir saat önce eklentiyi güncelledim.
Sorunun devam edip etmediğini gözlemleyerek, ilgili konu başlığı altında yorumlarsanız sevinirim.
İlginiz için teşekkür ederim.
Delphi Can'dır!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünya Genelinde İl, İlçe posta kodu bazında bilgi alınacak servis varmı adelphiforumz 1 1.536 30-03-2020, Saat: 15:30
Son Yorum: savasabd

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi