Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ORM için öneri
Arkadaşlar selam.

Veritabanı programları için önerebileceğiniz bir orm yapısı ve örneği var mı.
Artık adonet kullanmak istemiyorum. Önerilerinize açığım.
Merhaba,
Tavsiyem Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.'tur.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(17-04-2019, Saat: 11:21)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,
Tavsiyem Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.'tur.

Paylaşımınız için teşekkürler. 175€ çok pahalı değil mi. Siz memnun musunuz
(17-04-2019, Saat: 11:26)OBK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(17-04-2019, Saat: 11:21)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,

Paylaşımınız için teşekkürler. 175€ çok pahalı değil mi. Siz memnun musunuz

Kime göre? Smile
Ücretsiz sürümünü alabilirsiniz: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kullanmadım. Fakat tüm eğitim (Yirmiye yakın) videolarını izledim. Tek kelimeyle müthiş. 
Delphi Linux SOA desteği de mevcut.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Bunu da inceleyebilirsiniz.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Açıklama: MSSQL veritabanı kullanıyorsanız, UNIQUIDENTIFIER ve/veya HierarchyID veri tiplerini kullanıyorsanız problem yaşayabilirsiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [ÇÖZÜLDÜ] Veritabanından hızlı veri çekmek için tavsiye wiseman 6 357 31-05-2019, Saat: 22:34
Son Yorum: frmman
  Token için Alan Boyutu Fesih ARSLAN 9 478 08-03-2019, Saat: 12:08
Son Yorum: yhackup
  Duyma engelliler icin el hareketi yakalama arsl01 28 2.539 28-02-2019, Saat: 12:54
Son Yorum: arsl01
  İngilizce Bilmeyenler için Delphi salih 20 1.316 06-02-2019, Saat: 11:22
Son Yorum: idealist
  Oyun kartı için fikir ve önerileriniz.. CesuR 18 1.395 02-01-2019, Saat: 14:44
Son Yorum: mrmarman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi