Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iOS Bildirim Hakkında Yardım[Çözüldü]
Merhaba,
Detaylı anlatım için teşekkür ederim. 
Zoru başarmışsınız. Smile
Her işte bir hayır vardır. Bardağın dolu tarafından bakacak olursak, verilerin tamamen sizde olduğu bir sunucunuz olmuş.
"Kötü ev sahibi, kiracıyı ev sahibi yaparmış" Smile
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Keşke kinvey kullansaydınız. Kullanımı çok daha basit.
Amatör Küme Bilgisayar Programcısı
Fesih ARSLAN hocam teşekkürler. Aynen sizin dediğiniz gibi oldu. Ev sahibi oldum Smile

Baturali hocam, kinvey kullanmıyorum. Çünkü extra değer gönderirken sorun oluşturabiliyor. İlk başlangıçta kinveyle uğraştım ama (belki ben beceremedim) ek değerler gönderirken sorun yaşayınca böyle bir yol buldum. Yine de teşekkürler.
php ile göndermeyi denedim ama gelmiyor bir değişiklik oldumu acaba?
Şu an'a kadar gördüğün denediğim en iyi sistem pooshwoosh altyapısını kullanmak. bu konuda bir delphi developer da delphi için component yzmış. component 100$civarında.. PooshWoosh ise yıllık sanırım 200dolar civarında.. bildirimleri PW ye xml olarak yolluyorsunuz ve kriter yada verdiğiniz filtlerele göre o anda milyonlarca PW datasını basmış oluyor.. müthiş bir altyapı. Poosh notf işiniz gerçekten önemli ise benle irtibata geçerseniz yardımcı olabilirim. Teşekkürler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Android read_contacts izini sorunu [COZULDU] codder71 3 192 25-09-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: codder71
  Andorid Pdf Oluştuma ve Yazdırma Hakkında glagher 1 196 03-08-2019, Saat: 18:08
Son Yorum: 3ddark
  Fetch Rows Hakkında Yardım glagher 4 291 15-07-2019, Saat: 11:49
Son Yorum: glagher
  Facebook gibi bildirim hakanharbeli 6 618 03-07-2019, Saat: 11:44
Son Yorum: cemakkus
  [Çözüldü]Müşterilerin siparişleri tek isimde görünsün hakanharbeli 4 461 04-06-2019, Saat: 11:55
Son Yorum: FiRewaLL

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi