Anket Başlığı: Kod Yazarken Müzik Dinler misiniz.
Dinlerim.
Sessiz Ortam Tercihimdir.
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazarken Dinlediğiniz Müzikler
Editörümüzün, gömülü Youtube video desteği var. Faat YouTube Listesini gösterme şansımız yok. Bundan dolayı Edo üyemizin link paylaşımı doğrudur.
(08-09-2016, Saat: 11:50)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Editörümüzün, gömülü Youtube video desteği var. Fakat YouTube Listesini gösterme şansımız yok. Bundan dolayı Edo üyemizin link paylaşımı doğrudur.

List göstermiyormuş haklısınız.
(08-09-2016, Saat: 13:34)edo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca belirttiğiniz video ekleme linki bende gözükmüyor malesef.

Hızlı cevaptan değil de, "Yorum Yaz" butonuna tıklayın editör çıkar
Ayrıca belirttiğiniz video ekleme linki bende gözükmüyor malesef.

2l8zozl.jpg

Eklediğim ekran görüntüsü de bir türlü gözükmedi Sad
Merhaba,
Sizin adınıza konunuzu güncelledim. 
Ekran görüntüsünde Editör'ün ToolBar'ı üzerindeki bazı araçlar (butonlar) görünmüyor. Bunun sebebi browser'ınızdan kaynaklanıyor olabilir. Sonradan bazı uygulamalar tarafından veya sizin yapmış olduğunuz konfigürasyonlardan dolayı olabilir. 
Çözüm olarak; Browser'ı varsayılan ayarlarına geri döndürerek tekrar deneyin. Olmaz ise farklı bir Browser'dan deneyin. İşlem sonucunu yine buradan yazarsanız iyi olur. En azından sizden sonra bu sorunu yaşayan üyelerimize yardımcı olalım.
Sorunu Chrome'da yaşıyordum. Interner Explorer 11 ve Microsft Edge tarayıcıları ile denediğimde de aynı durum mevcut. Büyük ihtimalle yetki ile ilgili bir durum olabilir.
(09-09-2016, Saat: 09:57)edo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorunu Chrome'da yaşıyordum. Interner Explorer 11 ve Microsft Edge tarayıcıları ile denediğimde de aynı durum mevcut. Büyük ihtimalle yetki ile ilgili bir durum olabilir.

İzinleri her üye için özelleştirmiyoruz. İzinler gruplara veriliyor. 
Siz Yeni üye grubunda olduğunuz için varsayılan olarak bu grubun yetkilerini alıyorsunuz. Daha önce bu gruptan böyle bir sorun bildirilmemişti.
Editör izinlerinizi kaldırıp yeniden ekledim.
Yeni yorum veya konu açıp editörü kontrol edebilir misiniz?
Video ekleme butonu görünüyor mu?
Bir de en sağda yer alan Delphi Logolu (Delphi Kodu Ekle) buton ve süslü parentez logolu (Kod Biçimlendirme) buton sizde görünüyor mu?
Görüntü bu şekilde. Gözükmüyor malesef, değişen bir şey de olmamış  Sad

(09-09-2016, Saat: 15:07)edo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Görüntü bu şekilde. Gözükmüyor malesef, değişen bir şey de olmamış  Sad

Muhtemelen sizin kullandığınız bilgisayarda JavaScriptler çalışmıyor olabilir. 
Mobilden deneyebilir misiniz?
Mobilde düzgün gözüküyor

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi