Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Treeview de ID kullanımı?
(21-08-2017, Saat: 17:29)yadigar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(21-08-2017, Saat: 12:10)DelphiCan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,
Yapılan bir yorumu alakasız veya gereksiz görüyorsanız; yorum yapan üyeye, yorumun sol alt köşesinde bulunan "Puan Ver" butonu ile Negatif (-) puan verebilirsiniz. 
Aynı şekilde beğendiğiniz yorum veya cevaplara da Pozitif (+) puan verebilirsiniz. 
Pozitif ve Negatif puanlar zamanla bir üyenin güvenirliğini belirleyecektir. 
Doğal olarak; açmış olduğunuz konuya yorum yapan bir üyenin yorumunun ne derecede itibar edilebilir olduğunu siz belirlemiş oluyorsunuz.

Rolleyes  ve Ondan sonra forum yönetiyoruz....
Sen çorbadaki sinek hikayesini bilir misin? Dostum?

Söylemiş olduğunuz ilk cümleyi anlayamadım. Form yönetiminden kastınızı biraz daha açıklayabilir misiniz?
Çorbadaki sinek hikayesini duymadım. Konu ile ilgisi varsa ve bundan kendimize bir pay çıkaracak isek; sizden seve seve dinleyebilirim.
Delphi Can'dır!
yadigar seni tanımıyorum benim hakkında ne düşündüğün ve ne demek istediğinide hiç önemsemiyorum. Gördüğüm kadarı ile daha çocuksun ve merak ettiğim şey ise yorumundaki yanlışlık. Acaba çocuk zekası ile yorumda nasıl bir hata yapmışım.Çocuk lafınada bozulmana gerek yok böyle bir yorum yazabilecek olun birisi olacağını düşünmüyorum. Lütfen sen kendine daha iyi bir form aç ve orayı öyle bir yönetki herkez sana hayrankalsın.Mom Wow bilmem ne onlarında ne olduğunu bilmiyorum.
(22-08-2017, Saat: 18:50)SecondLife Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.yadigar seni tanımıyorum benim hakkında ne düşündüğün ve ne demek istediğinide hiç önemsemiyorum. Gördüğüm kadarı ile daha çocuksun ve merak ettiğim şey ise yorumundaki yanlışlık. Acaba çocuk zekası ile yorumda nasıl bir hata yapmışım.Çocuk lafınada bozulmana gerek yok böyle bir yorum yazabilecek olun birisi olacağını düşünmüyorum.
Mom Wow bilmem ne onlarında ne olduğunu bilmiyorum.

Lütfen sen kendine daha iyi bir form aç ve orayı öyle bir yönetki herkez sana hayrankalsın.

Wink  Emrin olur Dadaş. 

yadigar seni tanımıyorum benim hakkında ne düşündüğün ve ne demek istediğinide hiç önemsemiyorum. Gördüğüm kadarı ile daha çocuksun ve merak ettiğim şey ise yorumundaki yanlışlık. Acaba çocuk zekası ile yorumda nasıl bir hata yapmışım.

Cevaplanmış bir konuya gereksiz kod paylaşıp, Konuyu ve sayfa düzenini bozarak beni yönetim ile yüz göz ettin.

Alıntı:Çocuk lafınada bozulmana gerek yok böyle bir yorum yazabilecek olun birisi olacağını düşünmüyorum

Çocuk lafına, Aynen hiç bozulmadım. Ben çocukluğumdan ve gayet memnunum.  Yaklaşık 45 yaşlarında, son 20 yılının günde 16 saatini netde geçiren Konyada Karamanda ikamet eden, Eğitimini 1994 yılında Hongkong üniversitesi bilim ve teknoloji bölümünde tamamlamış tamamen masum bir çocuğum. 

Yani sonuna kadar haklısın.  Angel
Bu üslubun sonu banlanmak olur, haberiniz olsun istedim. Hakaret etmeden, efendice yorum yapın lütfen.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
(23-08-2017, Saat: 17:31)yadigar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(22-08-2017, Saat: 18:50)SecondLife Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.yadigar seni tanımıyorum benim hakkında ne düşündüğün ve ne demek istediğinide hiç önemsemiyorum. Gördüğüm kadarı ile daha çocuksun ve merak ettiğim şey ise yorumundaki yanlışlık. Acaba çocuk zekası ile yorumda nasıl bir hata yapmışım.Çocuk lafınada bozulmana gerek yok böyle bir yorum yazabilecek olun birisi olacağını düşünmüyorum.
Mom Wow bilmem ne onlarında ne olduğunu bilmiyorum.

Lütfen sen kendine daha iyi bir form aç ve orayı öyle bir yönetki herkez sana hayrankalsın.

Wink  Emrin olur Dadaş. 

yadigar seni tanımıyorum benim hakkında ne düşündüğün ve ne demek istediğinide hiç önemsemiyorum. Gördüğüm kadarı ile daha çocuksun ve merak ettiğim şey ise yorumundaki yanlışlık. Acaba çocuk zekası ile yorumda nasıl bir hata yapmışım.

Cevaplanmış bir konuya gereksiz kod paylaşıp, Konuyu ve sayfa düzenini bozarak beni yönetim ile yüz göz ettin.

Alıntı:Çocuk lafınada bozulmana gerek yok böyle bir yorum yazabilecek olun birisi olacağını düşünmüyorum

Çocuk lafına, Aynen hiç bozulmadım. Ben çocukluğumdan ve gayet memnunum.  Yaklaşık 45 yaşlarında, son 20 yılının günde 16 saatini netde geçiren Konyada Karamanda ikamet eden, Eğitimini 1994 yılında Hongkong üniversitesi bilim ve teknoloji bölümünde tamamlamış tamamen masum bir çocuğum. 

Wink  Emrin olur Dadaş. 

Bir programlama sitesinde  etnik köken tartışılmasını uygun bulmuyorum. ve saygıdeger hocam Tuğrul Helvacınında belirtiği gibi,  bu tarz konular formda yer almamalı diye düşünüyorum.
Tamamen uygunsuz ve yersiz bir tartışma... 
Yadigar -4
(25-08-2017, Saat: 14:46)DelphiCan31 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(23-08-2017, Saat: 17:31)yadigar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Lütfen sen kendine daha iyi bir form aç ve orayı öyle bir yönetki herkez sana hayrankalsın.

Wink  Emrin olur Dadaş. 

Wink  Emrin olur Dadaş. 

Bir programlama sitesinde  etnik köken tartışılmasını uygun bulmuyorum. ve saygıdeger hocam Tuğrul Helvacınında belirtiği gibi,  bu tarz konular formda yer almamalı diye düşünüyorum.
Yadigar -4

-4'ü benim mesajıma vermişsiniz ! Aynı zamanda, Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. mesajıma da -3 vermişsiniz.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
(25-08-2017, Saat: 14:53)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(25-08-2017, Saat: 14:46)DelphiCan31 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. Wink  Emrin olur Dadaş. 

Yadigar -4

-4'ü benim mesajıma vermişsiniz ! Aynı zamanda, Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. mesajıma da -3 vermişsiniz.

yadigar'a da +4 vermiş Smile
(25-08-2017, Saat: 14:53)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(25-08-2017, Saat: 14:46)DelphiCan31 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. Wink  Emrin olur Dadaş. 

Yadigar -4

-4'ü benim mesajıma vermişsiniz 
Düğmeye bastıktan sonra bende fark ettim. Nasıl düzeltebiliriz?  Özel mesaj göndereceğinizi ümit ve tahmin ederek forumda oyalanıp Sizi bekliyordum..  Smile
(25-08-2017, Saat: 14:59)DelphiCan31 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(25-08-2017, Saat: 14:53)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.-4'ü benim mesajıma vermişsiniz 
Düğmeye bastıktan sonra bende fark ettim. Nasıl düzeltebiliriz?  Özel mesaj göndereceğinizi ümit ve tahmin ederek forumda oyalanıp Sizi bekliyordum..  Smile

İlgili mesajların üzerine gelip tekrar Puan Ver düğmesini kullanıp puanınızı değiştirebilir ya da geri çekebilirsiniz.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Eminmisiniz? +4 den -4 kadar liste var bir açıklama kutusu var. Geri al diye bir alternatif yok.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  cxscheduler bileşen kullanımı KUNTAY 2 152 04-10-2019, Saat: 08:36
Son Yorum: elixir84
  Fdmemtable kullanimi arsl01 8 546 11-09-2019, Saat: 01:32
Son Yorum: Aktolgali
  Thread içerisinde sleep kullanımı berk06 1 207 26-08-2019, Saat: 11:36
Son Yorum: Tuğrul HELVACI
  TNotification Kullanımı hk yhackup 4 285 07-08-2019, Saat: 18:51
Son Yorum: Bay_Y
  SQL Kullanımı OZCANK 15 895 26-07-2019, Saat: 18:27
Son Yorum: adelphiforumz