Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Treeview de ID kullanımı?
(25-08-2017, Saat: 15:04)DelphiCan31 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Eminmisiniz? +4 den -4 kadar liste var bir açıklama kutusu var. Geri al diye bir alternatif yok.

Tamam, ben geri alıyorum puanları.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
(25-08-2017, Saat: 15:04)DelphiCan31 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Eminmisiniz? +4 den -4 kadar liste var bir açıklama kutusu var. Geri al diye bir alternatif yok.

Aynı Konu veya Yorumda ikinci defa "Puan Ver" butonuna tıklarsanız; önceki puan ve mesajınızı güncellemiş olursunuz.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(25-08-2017, Saat: 15:13)DelphiCan31 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Hemşo SIÇTIN...

Hımm, anlaşılan sizin de niyetiniz üzüm yemek değil, bağcı dövmek. Gereği yapılacaktır.

Ayrıca bana verdiğiniz +4 puanı da siliyorum. Üslubunuz hiç hoş değil, ayrıca bizim puana ihtiyacımız yok.

Pozitif (+4): Tamam Anlaşıldı. Alsana bir +4 puan daha wink.png Otlakçı
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
(25-08-2017, Saat: 15:17)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Hımm, anlaşılan sizin de niyetiniz üzüm yemek değil, bağcı dövmek. Gereği yapılacaktır.

Ayrıca bana verdiğiniz +4 puanı da siliyorum. Üslubunuz hiç hoş değil, ayrıca bizim puana ihtiyacımız yok.

Pozitif (+4): Tamam Anlaşıldı. Alsana bir +4 puan daha wink.png Otlakçı

Üye olur olmaz bu konu başlığına dahil olması ve bir geliştiriciye yakışmayacak tavır, davranış ve hakaret içeren uslüp takınması hiç hoş değil. 
Tartışma odaklı olan bu konu başlığına doğrudan dahil olması da ayrı bir muammadır.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  cxscheduler bileşen kullanımı KUNTAY 2 161 04-10-2019, Saat: 08:36
Son Yorum: elixir84
  Fdmemtable kullanimi arsl01 8 560 11-09-2019, Saat: 01:32
Son Yorum: Aktolgali
  Thread içerisinde sleep kullanımı berk06 1 220 26-08-2019, Saat: 11:36
Son Yorum: Tuğrul HELVACI
  TNotification Kullanımı hk yhackup 4 299 07-08-2019, Saat: 18:51
Son Yorum: Bay_Y
  SQL Kullanımı OZCANK 15 906 26-07-2019, Saat: 18:27
Son Yorum: adelphiforumz