Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi XE2 IDE Hatası
Selamlar,
Benim ide ara sıra kayıyor bu sorunla karşılaşan oldu mu ?
Aslında if bloğunun içerisindeki Firstname Satırında gibi görünüyor ama Değil..! Zaten User.Prod 'da False

kX3Rd7.jpg

Aslında Ok ile işaretlediğim bölümde 
NO6JQP.jpg

Bunun bir fix'i falan var mı ara ara oluyor bu kafamı karıştırıyor.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. aynı sorunu birisi yaşadığını anlatmış ve çözüm bulunmuş. Satır sonu karakteri ile ilgili imiş. Webten vs. kopyala yapıştır yapıldığında karşılaşılabilecek bir sorunmuş.

Tool - Options - Editor Options - Source Options içerisinde "Show line breaks"i seçili yapıp satır sonlarını kontrol edebilirsin.
There's no place like 127.0.0.1
(08-09-2017, Saat: 22:15)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. aynı sorunu birisi yaşadığını anlatmış ve çözüm bulunmuş. Satır sonu karakteri ile ilgili imiş. Webten vs. kopyala yapıştır yapıldığında karşılaşılabilecek bir sorunmuş.

Tool - Options - Editor Options - Source Options içerisinde "Show line breaks"i seçili yapıp satır sonlarını kontrol edebilirsin.

Kontrol ettim,
Zaten 50-60 Satırlık kod Kopyala yapıştır yapmadım tamamı el emeği göz nuru Big Grin ,Satır sonlarını ekledim bir sorun da görünmüyor.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Delphi ile ide geliştirmek ybelen 6 589 27-06-2019, Saat: 23:34
Son Yorum: ybelen
  Delphi IDE Disable WelcomePAge mcuyan 2 455 23-01-2019, Saat: 20:44
Son Yorum: mcuyan
  Delphi debug layout monitör değişimi masteryoda 2 642 07-10-2018, Saat: 21:15
Son Yorum: masteryoda
  abbrevia zip proje derlemede library hatası theSinan 5 981 20-09-2018, Saat: 16:11
Son Yorum: engerex
  Delphi 10.2.3 Uzantı Problemi Halil Han Badem 6 1.164 04-08-2018, Saat: 18:16
Son Yorum: Halil Han Badem

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi