Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Freibase Firemonkey bildirim Gönderme
Tüm arkadaşlara kolay gelsin. 

Firebase'i kullanarak ios'a bildirim gönderebiliyordum. Ne olduysa mac'i veya ios güncellemesini aldıktan sonra oldu emin değilim hangisi olduğuna bildirimleri alamaz oldum. başına gelen varmı?
Merhaba,
Apple, iOS cihazlarda bildirim yayınlama politikasını değiştirdi. Daha önce bu konuda bir kaç yorum yapmıştık: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(15-09-2017, Saat: 09:28)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,
Apple, iOS cihazlarda bildirim yayınlama politikasını değiştirdi. Daha önce bu konuda bir kaç yorum yapmıştık: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

cevabınız için teşekkür ederim. ancak benim sorunum bu değil. arka plandayken kendi içinden kurduğum bildirimler geliyor. Firebaseten gönderdiğim bildirimler ne açıkken ne kapalıyken uygulama gelmemeye başladı. sorun bu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Firemonkey WebBrowser Dosya Seçimi narkotik 0 44 14-10-2019, Saat: 00:17
Son Yorum: narkotik
  Firemonkey Android Uygulama ile Barcode Okuma coderlegobilisim 1 139 19-09-2019, Saat: 18:27
Son Yorum: Mr.Developer
  Firemonkey edit ve memo da @ karakteri beklentili 9 1.290 28-08-2019, Saat: 16:51
Son Yorum: seydigozegir@gmail.com
  Firemonkey MessageDlg Türkçeleştirmek narkotik 14 1.522 21-08-2019, Saat: 13:03
Son Yorum: SimaWB
  Facebook gibi bildirim hakanharbeli 6 597 03-07-2019, Saat: 11:44
Son Yorum: cemakkus

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi