Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flash player izin verme
En son çare Chromium eklentisini deneyiniz..

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Alıntı:
Internet Explorer cache'te tuttuğu içindir.
Evet büyük ihtimal dediniz gibi. Çünkü video oynatılırken de video siteye göre daha geriden geliyor. Umarım özelliklerinde bununla ilgilide ayar vardır. İnceleyelim biraz bakalım..

(07-10-2017, Saat: 00:19)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.En son çare Chromium eklentisini deneyiniz..

Kullanımı epey bir karmaşık geldi bana, öğrenmek içinde türkçe kaynak pek göremedim ama onuda deneyeceğim. Big Grin
(07-10-2017, Saat: 01:16)Lord_Ares Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Alıntı:
Internet Explorer cache'te tuttuğu içindir.
Evet büyük ihtimal dediniz gibi. Çünkü video oynatılırken de video siteye göre daha geriden geliyor. Umarım özelliklerinde bununla ilgilide ayar vardır. İnceleyelim biraz bakalım..

(07-10-2017, Saat: 00:19)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.En son çare Chromium eklentisini deneyiniz..

Kullanımı epey bir karmaşık geldi bana, öğrenmek içinde türkçe kaynak pek göremedim ama onuda deneyeceğim. Big Grin

Geçenlerde acemice bir video hazırladım ama pek detaya inmedim umarım yararlı olur Smile

Evet kanalına aboneyim kurulumunu anlatmışsın, izlemiştim onu. HTML parse kısmı o bileşende biraz meşaketli. Onu araştırıyorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Resim içerisindeki Herhangi Bir Renge Zemin Resmi Verme (2 renk verme (Pattern)) pro_imaj 10 729 15-04-2019, Saat: 18:04
Son Yorum: esistem
  Ses İle Komut Verme narkotik 11 1.821 26-08-2018, Saat: 10:00
Son Yorum: Dereck
  vlc media player arsl01 12 1.595 20-07-2018, Saat: 12:16
Son Yorum: arsl01
  VLC Player şarkı ismi Lord_Ares 4 899 19-03-2018, Saat: 15:46
Son Yorum: Fesih ARSLAN
Question 'butona komut verme' yardım !! Mr.Developer 6 1.168 01-12-2017, Saat: 12:28
Son Yorum: Mr.Developer

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi