Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admob Ödül kazanan video Nasıl Eklenir?
Merhaba arkadaşlar;
Delphi Android platformda uygulamamıza "Admob Ödül kazanan video" nasıl eklenir?
Bununla ilgili bir bilgisi olan veya kaynak paylaşan olursa memnun olurum.
JVE component suite bir göz atın derim. 99 dolar ama FMX için müthiş delphi componentleri var..

component dizisi:
3. Embedded Browser
4. Opening URLs
5. Sending Emails (“Tell a Friend”)
6. Social Networks Support
7. Payments Library
8. App Store Presentation
9. App Rating Reminder
10. Google Analytics
11. Chartboost, RevMob, AppFlood and AdMob
12. Banners and Interstitials
13. AdMob Support and Mediation
14. PubNative and MobFox
15. Native Ads Presentation
16. Push Notifications
17. PushWoosh Service Integration
18. Persistent Storage
19. In-Progress App Shading
20. Layout Controls
Merhaba,

Admob video reklam ile ilgili gelişme var mı? Delphi Rio veya Tokyo sürümlerinde video reklam gösterebiliyor muyuz?

Teşekkürler
Yardımcı olacak mi bilemiyorum ama buradan bakarsınız

https://www.danielespinetti.it/2015/04/h...-with.html
@r3n4m3 verdigi link ile ben daha once tam sayfa reklam ve odullu reklam isini yapmistim incelemeni tavsiye ederim
Muharrem ARSLAN
JVE component suite en güzel yanı her delphi sürümü için ücretsiz yeni versiyon gönderiyor olması admob delphi destek yokken almıştım hala güncellemeye devam ediyor. Google Analytics olayı hoşama gidiyor.
O linkteki örnekle ancak gecis reklamı dediğimiz tam sayfa reklamları yapabilirsiniz ödüllü reklamın desteği google play services in Delphi içinde included gelen versiyonunda malesef yok ve herhangi bir implemantasyonuda delphi için mevcut değil bunun yapmanın tek yolu google play services i daha güncel bir sürüme yükseltip sonrasındada özel bir java kütüphanesi ile belki yapılabilir onun dısarısında ödüllü reklam yok ve yapanıda görmedim bugüne kadar. JVE suite e gelince bendede mevcut bir set lakin ondaki ödüllü reklam yok.
@barox hocam ben odullu renklam kodunuda girmistim arada sirada geliyordu ama sikintili calisiyordu
Muharrem ARSLAN
daniel spinneti beyin splash reklamı ile ödüllü yaptım ben de geç çalışıyordu sıkıntılıydı adama twitterdan yazdım adamın cevabı TbannerAd oldu Big Grin tabi çok mütevazi bir insan sadece ingilizcem olayı derinlemesine konuşmaya yetmedi sorun bende yani Big Grin
Bilgiler için teşekkürler, http://www.danielespinetti.it adresindeki yöntemi denedim Interstitial ads denilen tam sayfa reklamlar çalışıyor fakat video türü reklamlar çalışmadı.

JVE suite ise admob video reklamlarını henüz desteklemediklerini belirttiler.

Alıntı:Yegor Kurbachev <yegor@jvesoft.com>
Hi!

Right now AdMob reward videos are not yet supported (they are planned).
Only Chartboost reward videos are supported. And, yes the back button works correctly and the event is called only if the video was viewed in its entirety.

Sorry, but I cannot give you an exact date for AdMob support...

Regards,
Yegor

Sanırım bu işi unutmak lazım  Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi Admob Failed to load 3 hatası çözümü hakanharbeli 0 71 06-03-2019, Saat: 21:57
Son Yorum: hakanharbeli
  Live Stream Video barox 10 556 26-02-2019, Saat: 19:36
Son Yorum: barox
  Ipad Tarafında Sqllite Yedeği Nasıl Alınabilir pro_imaj 5 327 09-01-2019, Saat: 20:28
Son Yorum: narkotik
  Drawline Nasıl Renklendirebilirim?? xenginyigit 3 327 15-11-2018, Saat: 22:43
Son Yorum: xenginyigit
  SQL Server veritabanına nasıl bağlanmalıyız? Unidac mı, Firedac mı, DataSnap mi? csunguray 1 323 07-11-2018, Saat: 11:23
Son Yorum: Fesih ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi