Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Embarcadero Sencha (ExtJS) almasıyla gelişen süreçler.
Merhaba;

Embarcadero satın alımdan sonra bu konuyla ilgili hemen aksiyon almış, bizler için çok güzel sonuçlara olacağı kanaatindeyim.

26 Ekimde italya/milano da ki etkinliğin içeriğine buradan erişebilirsiniz.

ibuildings ile ilgili bilgilere'de buradan erişebilirsiniz.

İyi çalışmalar.
13.12.2017 Sencha Rad Mix Tokyo (Sencha Tanıtım)

Detaylar
Webinar: Best Practices for Building Universal Web Applications with Sencha Ext JS & RAD Server
7 Aralık 2017

Ayrıntı için buraya göz atabilirsiniz.
İnşallah JavaScript ile boğuşmamız gerekmez..
Amatör Küme Bilgisayar Programcısı
Rad Server üzerinde uygulama çalıştıranınız oldu mu?
(27-11-2017, Saat: 13:21)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rad Server üzerinde uygulama çalıştıranınız oldu mu?

Merhaba,
Tahminimce yok. Shy  Uygulama sunucusunun, harici birilerinin elinde olması ve onların desteğine mahküm kılması ben ve benim gibi bir çok kişinin kullanmamasına neden oluyor. 
Linux sunucu üzerinde basit konfigürasyonla, fahiş fiyatlarla sunulan bir çok teknolojiye sahip olmak mümkün.
(27-11-2017, Saat: 12:07)barutali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnşallah JavaScript ile boğuşmamız gerekmez..

Merhaba,
Yavaş yavaş JS'ye ısındırıyorlar.  Smile
Biraz geç oldu, konuyu hortlatmış oldum;

Unigui'cilerin dediğine göre, bu satınalma işlemi OEM lisanslarını etkilemiyormuş. Yani Unigui eskisi gibi ürün geliştirmeye devam edecek ve ediyor da. Şu anda BETA olduğu için sadece lisanslı kullanıcıların indirip deneyebildiği 1.0.2.xxxx sürümü Ext.JS 6.5 sürümü ile uyumlu çalışıyor.

Embarcadero'nun EXT.JS'yi satın aldıktan sonra UniGui tarzında bir kullanım imkanı sunacağını sanmıyorum, tahminimce uygulama içinde kullanıma yönelik, bol bol javascript kodları ile iş yaptıracaklar ve kısıtlı bir kullanımı olacaktır. En azından bir süre.

Gerek IntraWEB olsun, Gerek UniGUI olsun, yıllara dayanan bir web geliştirme deneyimleri var ve bu işte çok tecrübeliler. Ben daha çok uzun süreler UniGUI'nin varlığını sürdüreceğine ve Ext.JS 'nin son sürüm desteği ile çok daha iyi olacağı kanaatindeyim.
Firebird Ekipler Amiri. Dmitry Kouzmenko ve Dmitry Yemanov ile çalışmış , Eski IBSurgeon personeli, Kıdemli Firebird Kurtarma Uzmanı, Firebird Foundation bağışçısı...
Herhangi bir gelişme var mı?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Embarcadero; Unigui ve Diğer Web Framework'ler pro_imaj 8 7.387 21-02-2017, Saat: 09:58
Son Yorum: DelphiCanR

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi