Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi'de Nougat İçin Seçilmesi Gereken Alanlar
En güncel sürümü kullanmak her daim avantajlı olur. Özellikle majör sürüm geçişi yapılan işletim sistemleri açısından desteklenen cihaz aralığını hesaba katarak, bir şekilde öyle yada böyle geçeceğimiz üst sürümlere en kısa sürede geçmek avantajlı bir durum. Son 1 yıldır 24.3.3 sürümünü kullanıyorum. Nougat denemeleri için ben de yukarıya taşıyacağım.

Bonus: "Windows Ara" kısmı arkaplanda ciddi kaynak tüketimi yapıyor. "Cortana" uygulamasını devre dışı bırakmanız, Delphi'nin kullanacağı kaynak miktarını arttıracağı gibi, normal zamanda da PC performansınızı etkileyecektir Smile
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Merhaba,
Bende genelde hep son sürümlere update edip, son sürümlerin api ve sdk larını uygulamalarımda kullanıyordum. Telefonumda and 7.1 olduğu için sorun yaşamıyordum hep çalışıyordu uygulama. Fakat eski telefonlarda denediğimde uygulamammın patladığını gördüm. Bu nedenle delphi ile gelen standart ayarların ötesine geçmiyorum..

Bu arada eğer DB kullanıyorsanız uygulamanızda, ve active'i true da kalmışsa uygulama ilk açılışında db nin, o da patlatabilir..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi fmx ile Play store uygulama içi satın alma işlemi crowlin 2 183 27-09-2019, Saat: 23:07
Son Yorum: crowlin
  Delphi FMX Server kullanımı mfb23 4 228 27-09-2019, Saat: 14:03
Son Yorum: Halil Han Badem
  Delphi 10.3.2 Firebase H4k4nn 2 237 11-09-2019, Saat: 10:04
Son Yorum: H4k4nn
  android edit bileşeninde barcod okutma sonrası için cinarbil 2 258 27-07-2019, Saat: 09:24
Son Yorum: cinarbil
Question Delphi 10.3 Rio ile Firebird veritabanına android üzerinden erişim budanur 12 657 22-07-2019, Saat: 08:31
Son Yorum: Fesih ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi