Anket Başlığı: Eğitmen olmak ister misiniz?
Anket kapatılmıştır.
Eğitmen Olmak İstiyorum - Sürekli Olabilir
20.00%
1 20.00%
Eğitmen Olmak İstiyorum - Haftada Bir Saat
20.00%
1 20.00%
Eğitmen Olmak İstiyorum - Ayda Bir Saat
60.00%
3 60.00%
Katılımcı sayısı: 5 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DelphiCan Eğitmen Arıyor
Merhaba,
Daha önce @hyperxman'ın başlatmış olduğu Anket sonucuna göre bir çok üyemiz eğitim istiyor. 
Bu durumda eğitmen ihtiyacımız olacak.
Anket ile yoklama yaparak, yol haritası çizelim o zaman.
Not: Anket 3 gün boyunca açık kalacaktır.
Merhaba,

PostgreSQL, Oracle, MsSQL, MySQL veri tabanlarında destek olabilirim. (Kurulum, karşılaşılabilecek problemler, yedekleme, kurtarma, özel fonksiyonlar, veri tabanına özel veri tipleri hakkında)..

Ayrıca, PHP için de destek olabilirim..
(14-11-2017, Saat: 20:33)mad85 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

PostgreSQL, Oracle, MsSQL, MySQL veri tabanlarında destek olabilirim. (Kurulum, karşılaşılabilecek problemler, yedekleme, kurtarma, özel fonksiyonlar, veri tabanına özel veri tipleri hakkında)..

Merhaba,
Vermek istediğiniz destek için Size ve hyperxman şimdiden teşekkür ederim.
İki eğitmen + 2 Kişi daha olursa Haftada bir eğitim verebiliriz demektir. Smile (Kişi olunca 4 haftada bir sıra gelecektir.)
Eğitim isteyen çok veren yok Smile
Eğitim verebilecek seviyede olacak arkadaşların iş yoğunluğu çok fazla.
(15-11-2017, Saat: 17:14)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğitim isteyen çok veren yok Smile
Eğitim verebilecek seviyede olacak arkadaşların iş yoğunluğu çok fazla.

Yoğunluk, bir dere misali; kaptırdın mı kendini, gidersin. Bu yolculuğun sonunu kestirmek çok zor.
İş hayatı da dere misali hızlı akıyor; kapılıp, gidiyoruz. Oradan, buraya... veya daldan dala...
Girilen hengamede olağanın dışına çıkmak, akıntının tersine kürek sallamaya benziyor, bu da pek akıl karı görünmüyor.
Belirttiğiniz gibi iş yoğunluğumuz azalmaktan ziyade, tam tersi her geçen gün biraz daha artıyor. 
Bu durumda dinlenme zamanımız veya uykumuzdan feragat ederek, ailemize ve DelphiCan'lara zaman ayırmaya çalışıyoruz.
Zamanı olan veya şu tarihten sonra bir saatlik eğitim için zamanım olur (Kitabı yayın evine gönderdikten sonra ben de bu kadroya dahil olabilirim) diyenleri bekliyoruz.
"Bilgi paylaştıkça çoğalır" dan yola çıkarak; bildiğimizi paylaşmaktan çekinmemeliyiz arkadaşlar. Smile
Ayrıca, ayda 1 kaç saat ayırabilir herkes diye düşünüyorum.
Ben geçenlerde kardeş delphi sitesine üye olup birkaç arkadaşa kısa süreli bedava delphi eğitimi vereyim dedim.
Niyetim C# bilen birine 2 saatte Delphi öğretilebileceğini göstermekti.

İlk mesajımı bu konuda yazdım ama sitenin sahibi "Her şeyi programlama bölümüne yazmayın" diyerek bana ceza vermiş.
Ben de halbuki ilk mesajımdı, her şey nerede acaba diye düşünerek siteyi bıraktım Smile
Eğitin biziii !!!!!!

Meraktan soruyorum egitim temel mi yoksa mobil taraflımı olacak acaba ? İçerik belli mi ?
@"Fesih ARSLAN" hocam eğitimin yol haritası nasıl olacak zaman bir şekilde oluşturulur.
Mesala ben şimdiye kadar hiç eğitim vermedim.
ihtiyaç duyulduğunda arkadaşlarımızın takıldıkları yerlerde bildiğimiz ve dilimizin döndüğü kadar ya ekrandan anlattık yada telefonla.
Bildiklerimizi aktaralımda nasıl bir bütünlük sağlıyacağız.
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 
(17-07-2018, Saat: 10:00)adelphiforumz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Fesih ARSLAN" hocam eğitimin yol haritası nasıl olacak zaman bir şekilde oluşturulur.
Mesala ben şimdiye kadar hiç eğitim vermedim.
ihtiyaç duyulduğunda arkadaşlarımızın takıldıkları yerlerde bildiğimiz ve dilimizin döndüğü kadar ya ekrandan anlattık yada telefonla.
Bildiklerimizi aktaralımda nasıl bir bütünlük sağlıyacağız.

Merhaba,
Asıl hedefimiz canlı web semineri şeklinde bir eğitim dizisi oluşturmak. 
Bunun için gönüllü arkadaşlarımızdan oluşan bir eğitimci grubu oluşturma çabası içindeyiz.
Eğitimci sayısını belirledikten sonra, her bir eğitimci arkadaşımızın anlatacağı bir veya birkaç konu olacak.

İleriye yönelik (bu yıl olmaz diye tahmin ediyorum) farkı bir destek türü daha oluşturabiliriz. 
Canlı Destek.
Formda Online yazışarak veya Masaüstü bağlantı yaparak bir üyemize yardımcı olma sistemi şeklinde olabilir. 
Bunun içinde yine gönüllü hazır bir destek grubumuz olacak. Sorunun içeriğine göre bu arkadaşımızı canlı destek verecek üyemize yönlendirebiliriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Embarcadero'nun 25 Yıl Delphi Sayfasında DelphiCan TescilsizUzman 8 5.888 21-05-2022, Saat: 23:02
Son Yorum: YILDIRIMBEY
  Twitter'da DelphiCan TescilsizUzman 3 2.491 18-05-2020, Saat: 23:27
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  Almanya / Berlin Eyalet Polisi Delphi Bilen Yazılımcı Arıyor pro_imaj 0 1.205 15-04-2020, Saat: 21:10
Son Yorum: pro_imaj
  DelphiCan Google Analytics ve Alexa İstatistikleri TescilsizUzman 5 3.374 12-02-2020, Saat: 17:51
Son Yorum: SimaWB
  DelphiCan Google Analytics Raporları TescilsizUzman 5 3.371 21-11-2019, Saat: 12:54
Son Yorum: TescilsizUzman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi