Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Media player hızlı ileri alma
Merhaba, media playerda çalan listedeki bazı parçalar bozuk olabiliyor. (Codec veya farklı nedenlerden) Listedeki şarkıların çalışıp çalışmadığını, tek tek deneyerek test etmek istiyorum. Aklıma gelen en fikir ise parçaları tek tek hızlı ileri alma ile çaldırıp bozuk olanların isimlerini ikinci bir listboxa atmak. Fakat hızlı çaldırmayı nasıl yapacağımı bulamadım. Bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz ? nasıl yaparım.

Teşekkürler
Kodekten dolayı sorun yaşarsanız zaten daha çalmaya başlamadan hata alırsınız. Dolayısıyla bu koşul için bir işlem yapmanıza gerek yok. 
Başka nedenlerden çalmama ihtimalinin ucu çok açık.

Hızlı çalmak için oynatma hızını (playback rate) değiştirmeniz gerekir. Bu TMediaPlayer ile nasıl yapılır bilmiyorum ama kullanılması gereken API Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. 'dir.
API açıklamasındaki şu ifadeye dikkat etmek lazım: "Not all devices support playback rate changes."
There's no place like 127.0.0.1
(28-11-2017, Saat: 15:17)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Kodekten dolayı sorun yaşarsanız zaten daha çalmaya başlamadan hata alırsınız. Dolayısıyla bu koşul için bir işlem yapmanıza gerek yok. 
Başka nedenlerden çalmama ihtimalinin ucu çok açık.

Hızlı çalmak için oynatma hızını (playback rate) değiştirmeniz gerekir. Bu TMediaPlayer ile nasıl yapılır bilmiyorum ama kullanılması gereken API Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. 'dir.
API açıklamasındaki şu ifadeye dikkat etmek lazım: "Not all devices support playback rate changes."

Anladım çok teşekkürler inceliyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Quick reportta hem satır, hem sütünu db.den alma boreas 6 346 12-06-2019, Saat: 08:48
Son Yorum: boreas
  [ÇÖZÜLDÜ] Veritabanından hızlı veri çekmek için tavsiye wiseman 6 538 31-05-2019, Saat: 22:34
Son Yorum: frmman
  HDMI'den görüntü ve ses alma Yeliz 5 568 13-02-2019, Saat: 21:56
Son Yorum: ahmetb
  iç içe döngüyle excelden veri tabanına kayıt alma sorunu?[SORUN ÇÖZÜLDÜ] baloglurecep 4 651 20-01-2019, Saat: 13:24
Son Yorum: baloglurecep
  Kredi Kartı İle Ödeme Alma hi_selamlar 14 1.776 28-12-2018, Saat: 09:28
Son Yorum: hi_selamlar

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi