Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube'da Delphi Eğitimi
(14-08-2019, Saat: 18:58)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(14-08-2019, Saat: 18:38)akuyumcu63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.merhaba;
videoları artırmak ve çeşitlendirmek gerek, delphi konusunda türkçe görsel kaynak pek yok,

videolar için teşekkürler.

Forumda ki tek Urfalı üye ünvanımın artık geçersiz olduğuna mı üzülsem yoksa Urfalı birisini gördüğüme mi Smile

bence sevin çünkü kolayı budur. senin ismin tanıdık geldi toprağım. nereden tanıdığımı biraz araştırdım. udemyden eğitim setini almışım.
Üzüm üzüme baka baka kararır, olgunlaşır.
(14-08-2019, Saat: 18:58)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(14-08-2019, Saat: 18:38)akuyumcu63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.merhaba;
videoları artırmak ve çeşitlendirmek gerek, delphi konusunda türkçe görsel kaynak pek yok,

videolar için teşekkürler.

Forumda ki tek Urfalı üye ünvanımın artık geçersiz olduğuna mı üzülsem yoksa Urfalı birisini gördüğüme mi Smile

(14-08-2019, Saat: 19:39)akuyumcu63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(14-08-2019, Saat: 18:58)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Forumda ki tek Urfalı üye ünvanımın artık geçersiz olduğuna mı üzülsem yoksa Urfalı birisini gördüğüme mi Smile

bence sevin çünkü kolayı budur. senin ismin tanıdık geldi toprağım. nereden tanıdığımı biraz araştırdım. udemyden eğitim setini almışım.

YouTube eğitimleri altında farklı konulara değinmemelisiniz. İçeriğin kapsamında yer almayan diyaloglar konu dışı olarak kabul edilir. Bunun için DM alanını kullanabilirsiniz.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Teşekkürler.
(30-08-2019, Saat: 13:02)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(14-08-2019, Saat: 18:58)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Forumda ki tek Urfalı üye ünvanımın artık geçersiz olduğuna mı üzülsem yoksa Urfalı birisini gördüğüme mi Smile

(14-08-2019, Saat: 19:39)akuyumcu63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.bence sevin çünkü kolayı budur. senin ismin tanıdık geldi toprağım. nereden tanıdığımı biraz araştırdım. udemyden eğitim setini almışım.

YouTube eğitimleri altında farklı konulara değinmemelisiniz. İçeriğin kapsamında yer almayan diyaloglar konu dışı olarak kabul edilir. Bunun için DM alanını kullanabilirsiniz.

merkezden uzaklaşmama adına tabi ki haklısınız.
Üzüm üzüme baka baka kararır, olgunlaşır.

DelphiCan farkıyla ilk siz görün.

Nesne yönelimli (merkezli) programlama nedir? Buna neden ihtiyaç duyarız? Nerelerde ve ne şekillerde kullanılır?
Teşekkürler @Abdullah ILGAZ bey.
Teşekkürler elinize sağlık. Her zaman ki gibi çok güzel bir eğitim olmuş.
emeğinize sağlık
Emeğinize sağlık
abone oldum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BTG Grubu; BİR MİLYON ÖĞRENCİYE DELPHİ pro_imaj 95 3.388 47 dakika önce
Son Yorum: ismailkocacan
  Rad Studio / Delphi Yıl Sonu İndirimleri Fesih ARSLAN 6 312 12-12-2019, Saat: 17:32
Son Yorum: nguzeller
  Delphi İle Yazılmış SimaWB 32 10.873 09-11-2019, Saat: 14:14
Son Yorum: serdar
  TObject Sınıfı Delphi 7 serdar 3 271 08-11-2019, Saat: 10:50
Son Yorum: adelphiforumz
  Delphi buluşması yhackup 73 15.454 14-10-2019, Saat: 18:43
Son Yorum: narkotik

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi