Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube'da Delphi Eğitimi
Emeğiniz ve zahmetiniz için teşekkürler. Abone oldum kanalınıza. Hayırlı olsun...
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Emeğinize sağlık
(30-11-2017, Saat: 09:49)mad85 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Emeğiniz ve zahmetiniz için teşekkürler. Abone oldum kanalınıza. Hayırlı olsun...

Çok teşekkür ederim. Sağolun.

(30-11-2017, Saat: 14:57)ekremkiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Emeğinize sağlık

Çok teşekkür ederim. Sağolun.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Seriye kaldığım yerden devam ediyorum. 6. videoya an itibariyle ulaşabilirsiniz.
Elinize sağlık. Bu videoları çekerken belli bir senaryo ile mi hareket ediyorsunuz yoksa spontane mi anlatım yapıyorsunuz?
P.Safa:Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır.Zaman insanları değil,armutları olgunlaştırır
C.Yücel:Toprak gibi olmalısın! Ezildikçe sertleşmelisin!Seni ezenler sana muhtaç kalmalı! Hayatı sende bulmalı
S.Canan:Bildiğini zannettiğin an hiç bir şey öğrenemezsin
Bilgi uçar
Sanki yıllardır bu işi yapıyormuş gibi profesyonelce anlatım. Tebrikler!
There's no place like 127.0.0.1
(26-12-2017, Saat: 22:32)uparlayan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Elinize sağlık. Bu videoları çekerken belli bir senaryo ile mi hareket ediyorsunuz yoksa spontane mi anlatım yapıyorsunuz?

Teşekkür ederim Uğur Bey. Videolarla ilgili sadece "tamam, bu videoda nelerden bahsedebilirim?" cümlesi üzerine duruyorum. Gerisi spontane ilerliyor. Ne kod yazacağımı yada hangi örneği vereceğime kayıt anında karar veriyorum. Ara ara ufak hatalarım bu sebepten oluşuyor Blush
(26-12-2017, Saat: 22:34)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Sanki yıllardır bu işi yapıyormuş gibi profesyonelce anlatım. Tebrikler!

Estağfirullah Abi, ilk videonun günahı olmaz derler. Her geçen videoda eksiklerimi daha net görüyorum ve en amatör video anlatıcısı olarak elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Benden çok çok iyileri gördüğüm için, kendime iyi bile diyemiyorum. Belki ilerde inşallah Blush
11:10'daki tezahürat hoş olmuş Smile
P.Safa:Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır.Zaman insanları değil,armutları olgunlaştırır
C.Yücel:Toprak gibi olmalısın! Ezildikçe sertleşmelisin!Seni ezenler sana muhtaç kalmalı! Hayatı sende bulmalı
S.Canan:Bildiğini zannettiğin an hiç bir şey öğrenemezsin
Bilgi uçar
(26-12-2017, Saat: 22:44)uparlayan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.11:10'daki tezahürat hoş olmuş Smile

Teşekkür ederim Smile Kusur örtme işi kendime gelince sınıfta kalıyorum, mizah yapalım istedim. Videolarla ilgili genel yorumlarınız nelerdir Uğur Bey?

Bu arada YouTube üzerinden de herkesin yorumlarını alabilirim Blush

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi 10.3.2 için BTG Türkçe Webinar 3ddark 13 668 03-09-2019, Saat: 15:27
Son Yorum: pro_imaj
  Delphi buluşması yhackup 70 11.788 02-09-2019, Saat: 21:25
Son Yorum: SimaWB
  Phyton Eğitimi hakkında adelphiforumz 0 81 27-08-2019, Saat: 10:37
Son Yorum: adelphiforumz
  Sanal makine de Delphi ? Mr.Developer 8 404 30-07-2019, Saat: 17:47
Son Yorum: Halil Han Badem
Thumbs Down Delphi Community hakkında hakanharbeli 2 362 17-06-2019, Saat: 08:33
Son Yorum: Fesih ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi