Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube'da Delphi Eğitimi
(09-05-2019, Saat: 08:49)mustafasivlin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık ...

Teşekkür ederim Mustafa Bey. Yeni videolara daha erken ulaşmak için YouTube üzerinden abone olmayı unutmayın.
Hepsi bildiğim konular olmasına rağmen 4-5 tane videoyu hızlıca izledim. Anlatım tarzı vs. çok başarılı, ayrıca bir çok noktaya gayet güzel değinmişsiniz tebrik ederim
(09-05-2019, Saat: 13:07)edo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepsi bildiğim konular olmasına rağmen 4-5 tane videoyu hızlıca izledim. Anlatım tarzı vs. çok başarılı, ayrıca bir çok noktaya gayet güzel değinmişsiniz tebrik ederim

Teşekkür ederim, sağolun. Mümkün olduğu kadar kısa ve öz anlatmaya çalışıyorum. Konuya dair bilgi kirliliği olmaması için özen gösteriyorum. İleri seviye konulara yaklaştıkça bu çizgiyi korumaya çalışacağım. O konularda da sizden aynı tepkileri almak dileğiyle.
Emeklerinize sağlık. Benim görüşüm delphi dünyasının yaygınlığı ve bilinirliği ile ilgili Türkiyedeki en önemli 2 eksiği vardı 1. si tanıtım diğeri de Türkçe kaynak eksikliği. Tanıtım noktası ticari bir durum distribütör gayreti gerekli, kaynak eksikliği noktasında Fesih Beyin kitabı, bu güzel platform ve video kaynaklar yeni nesil delphicilerin oluşmasın da çok etkili olacaktır.
Ciddi bir emek isteyen bu olayla ilgili gayretinizden ve emeğinizden dolayı teşekkürler.
(10-05-2019, Saat: 00:49)fatihablak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeklerinize sağlık. Benim görüşüm delphi dünyasının yaygınlığı ve bilinirliği ile ilgili Türkiyedeki en önemli 2 eksiği vardı 1. si tanıtım diğeri de Türkçe kaynak eksikliği. Tanıtım noktası ticari bir durum distribütör gayreti gerekli, kaynak eksikliği noktasında Fesih Beyin kitabı, bu güzel platform ve video kaynaklar yeni nesil delphicilerin oluşmasın da çok  etkili olacaktır.
Ciddi bir emek isteyen bu olayla ilgili gayretinizden ve emeğinizden dolayı teşekkürler.

Çok teşekkürler @fatihablak bey. Sizlerin desteği ve yaklaşımı ile daha büyük kitlelere erişeceğiz, ulaşacağız. Sizlere faydalı olabilen Türkçe içerikler üretebiliyorsak ne mutlu bizlere. @"Fesih ARSLAN" bey'in kitabı şuanda sadece Türkçe içerik anlamında değil, FMX platformu açısından dünya çapında bir önem taşıyor.
kanal süper elinize sağlık
(10-05-2019, Saat: 14:34)herewego Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kanal süper elinize sağlık

Teşekkürler. Takipte kalın  Wink

Delphi ile nesne yönelimli (merkezli) programlamada çok biçimlilik (polymorphism) nedir? nasıl kullanılır?
merhaba;
videoları artırmak ve çeşitlendirmek gerek, delphi konusunda türkçe görsel kaynak pek yok,

videolar için teşekkürler.
(14-08-2019, Saat: 18:38)akuyumcu63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba;
videoları artırmak ve çeşitlendirmek gerek, delphi konusunda türkçe görsel kaynak pek yok,

videolar için teşekkürler.

Forumda ki tek Urfalı üye ünvanımın artık geçersiz olduğuna mı üzülsem yoksa Urfalı birisini gördüğüme mi Smile
kisisel_logo_dark.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi'ye Nereden Başlanmalı? turkctechno 9 763 04-03-2024, Saat: 15:30
Son Yorum: hi_selamlar
  Delphi 30. yıla özel açık kaynak proje çağrısı AhmetNuri 0 274 25-02-2024, Saat: 11:26
Son Yorum: AhmetNuri
  Delphi'de görmek istediğiniz özellikler. csunguray 26 2.863 17-01-2024, Saat: 14:15
Son Yorum: RAD Coder
  Delphi Yazılım Dilleri Sıralamasında 20.'ten 14.'e yükselmiş pro_imaj 11 3.583 09-01-2024, Saat: 13:31
Son Yorum: nguzeller
  Delphi Artık eskidi diyenlere bir kapakta bizden hediye :D yhackup 45 10.570 08-01-2024, Saat: 20:58
Son Yorum: uparlayan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi