Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube'da Delphi Eğitimi
(14-08-2019, Saat: 18:58)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(14-08-2019, Saat: 18:38)akuyumcu63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.merhaba;
videoları artırmak ve çeşitlendirmek gerek, delphi konusunda türkçe görsel kaynak pek yok,

videolar için teşekkürler.

Forumda ki tek Urfalı üye ünvanımın artık geçersiz olduğuna mı üzülsem yoksa Urfalı birisini gördüğüme mi Smile

bence sevin çünkü kolayı budur. senin ismin tanıdık geldi toprağım. nereden tanıdığımı biraz araştırdım. udemyden eğitim setini almışım.
(14-08-2019, Saat: 18:58)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(14-08-2019, Saat: 18:38)akuyumcu63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.merhaba;
videoları artırmak ve çeşitlendirmek gerek, delphi konusunda türkçe görsel kaynak pek yok,

videolar için teşekkürler.

Forumda ki tek Urfalı üye ünvanımın artık geçersiz olduğuna mı üzülsem yoksa Urfalı birisini gördüğüme mi Smile

(14-08-2019, Saat: 19:39)akuyumcu63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(14-08-2019, Saat: 18:58)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Forumda ki tek Urfalı üye ünvanımın artık geçersiz olduğuna mı üzülsem yoksa Urfalı birisini gördüğüme mi Smile

bence sevin çünkü kolayı budur. senin ismin tanıdık geldi toprağım. nereden tanıdığımı biraz araştırdım. udemyden eğitim setini almışım.

YouTube eğitimleri altında farklı konulara değinmemelisiniz. İçeriğin kapsamında yer almayan diyaloglar konu dışı olarak kabul edilir. Bunun için DM alanını kullanabilirsiniz.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Teşekkürler.
(30-08-2019, Saat: 13:02)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(14-08-2019, Saat: 18:58)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Forumda ki tek Urfalı üye ünvanımın artık geçersiz olduğuna mı üzülsem yoksa Urfalı birisini gördüğüme mi Smile

(14-08-2019, Saat: 19:39)akuyumcu63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.bence sevin çünkü kolayı budur. senin ismin tanıdık geldi toprağım. nereden tanıdığımı biraz araştırdım. udemyden eğitim setini almışım.

YouTube eğitimleri altında farklı konulara değinmemelisiniz. İçeriğin kapsamında yer almayan diyaloglar konu dışı olarak kabul edilir. Bunun için DM alanını kullanabilirsiniz.

merkezden uzaklaşmama adına tabi ki haklısınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi buluşması yhackup 73 12.561 14-10-2019, Saat: 18:43
Son Yorum: narkotik
  Sanal makine de Delphi ? Mr.Developer 9 524 14-10-2019, Saat: 00:39
Son Yorum: Aktolgali
  Anket; Kaç Yaşındasınız? Delphi Kullanıcı Yaş Ortalaması pro_imaj 0 118 12-10-2019, Saat: 22:01
Son Yorum: pro_imaj
  Delphi 10.3.2 için BTG Türkçe Webinar 3ddark 13 861 03-09-2019, Saat: 15:27
Son Yorum: pro_imaj
  Phyton Eğitimi hakkında adelphiforumz 0 106 27-08-2019, Saat: 10:37
Son Yorum: adelphiforumz

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi