Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
speech recognition yardım !
Question 
android'de konuştuğumu nasıl textbox'a yazdırabilirim ? yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hayat bakış açına göredir ; Baktığında gördüğün görmeni istedikleridir...
Merhabalar, bununla ilgili Google API'si mevcut zannedersem incelemenizde fayda var.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.
Yazılım Topluluğumuz -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kişisel Tanıtım Sitem -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
19 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..
(02-12-2017, Saat: 19:30)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhabalar, bununla ilgili Google API'si mevcut zannedersem incelemenizde fayda var.

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.

hmm inceleyeceğim teşşekkür ederim.
(02-12-2017, Saat: 20:02)BY-HAYALET Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(02-12-2017, Saat: 19:30)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhabalar, bununla ilgili Google API'si mevcut zannedersem incelemenizde fayda var.

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.

hmm inceleyeceğim teşşekkür ederim.
 Kardeşim teşekkürü REP puanı ile yapabilirsin  Big Grin
Yazılım Topluluğumuz -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kişisel Tanıtım Sitem -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(02-12-2017, Saat: 20:06)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(02-12-2017, Saat: 20:02)BY-HAYALET Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.hmm inceleyeceğim teşşekkür ederim.
 Kardeşim teşekkürü REP puanı ile yapabilirsin  Big Grin

bahsettiğim programı nasıl yapacağım hakkında biraz daha yardımcı olursan neden olmasın  Big Grin Big Grin
Detaylı bilgim pek yok speech konusunda lakin bana bir yarışmada sıkıntı çıkardığı için kendisine darılmıştım. Bu konuda @Fesih hocam size daha iyi yardımcı olacaktır.
(02-12-2017, Saat: 20:14)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Detaylı bilgim pek yok speech konusunda lakin bana bir yarışmada sıkıntı çıkardığı için kendisine darılmıştım. Bu konuda @Fesih hocam size daha iyi yardımcı olacaktır.

Merhaba,
Pas'ı aldım. Smile (Birkaç forvet daha lazım)
Hafta sonları pek müsait değilim. Hafta içi yardımcı olmaya çalışırım.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(02-12-2017, Saat: 20:16)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(02-12-2017, Saat: 20:14)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Detaylı bilgim pek yok speech konusunda lakin bana bir yarışmada sıkıntı çıkardığı için kendisine darılmıştım. Bu konuda @Fesih hocam size daha iyi yardımcı olacaktır.

Merhaba,
Pas'ı aldım. Smile (Birkaç forvet daha lazım)
Hafta sonları pek müsait değilim. Hafta içi yardımcı olmaya çalışırım.

Bu yapmak istediğim şey benim için çok önemli, belki 
Yazılımda amatör olabilirim ama yardımlarınız sayesinde gelişeceğimden eminim
Varsayılan speech diyalog ekranını kendi ekranımızla nasıl değiştirebiliriz? Smile
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
(04-12-2017, Saat: 10:34)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Varsayılan speech diyalog ekranını kendi ekranımızla nasıl değiştirebiliriz? Smile

Mevcut speech activity'yi çağrıyorsanız; varsayılan diyalogun gelmesi normaldir.
Native Android metodlarını kullanarak, özel tasarladığınız bir ekranla sesi alabilirsiniz. Yada Siri'de olduğu gibi uygulama yaşam süresi boyunca, her ekranda sese ulaşabilirsiniz.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fetch Rows Hakkında Yardım glagher 4 289 15-07-2019, Saat: 11:49
Son Yorum: glagher
  ios speech gonulali 1 325 27-02-2019, Saat: 15:35
Son Yorum: Fesih ARSLAN
Question Android için AES şifreleme yardım ? Mr.Developer 14 1.817 22-02-2019, Saat: 12:38
Son Yorum: Mr.Developer
  Speech To Text yıldızteam 2 436 19-01-2019, Saat: 12:06
Son Yorum: gonulali
  Object Array Onclick Yardım crowlin 1 441 15-12-2018, Saat: 16:42
Son Yorum: SimaWB

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi