Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assembly Dili Eğitimi
Buradaki assembly dili eğitimlerinin bir çevirisini yapıp kitapçık haline getirdim.Eminim bir çok hata yapmışımdır, hoşgörünüze sığınarak eksik ve hataları buradan belirtirseniz,düzeltip tekrar yükleyebilirim.Umarım bilenler, indirip bir inceleyip fikirlerini belirtirler,bilmeyenlerin de işine yarar.Saygılarımla.

.pdf   Assembly Dili Eğitimi.pdf (Dosya Boyutu: 1,42 MB / İndirme Sayısı: 256)

.pdf   asm.pdf (Dosya Boyutu: 421,65 KB / İndirme Sayısı: 202)

DelphiCan Host: Assembly Dili Eğitimi
Herhangi bir basit problem, hakkında yeterince toplantı yapılarak, çözümsüz hale getirilebilir.
https://play.google.com/store/apps/developer?id=ONGUN
Çok teşekkürler hocam, emeğinize sağlık Smile
kisisel_logo_dark.png
(10-12-2017, Saat: 18:27)savasabd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buradaki assembly dili eğitimlerinin bir çevirisini yapıp kitapçık haline getirdim.Eminim bir çok hata yapmışımdır, hoşgörünüze sığınarak eksik ve hataları buradan belirtirseniz,düzeltip tekrar yükleyebilirim.Umarım bilenler, indirip bir inceleyip fikirlerini belirtirler,bilmeyenlerin de işine yarar.Saygılarımla.

İçeriği kısmen inceledim. Kaynak değer kazanımı yönüyle güzel bir çeviri ve başvuru dökümanı. Türkçe'ye çeviri gayretleri cümlelere güzel bir şekilde yansıtılmış. Eline sağlık.

Başarılarının devamını dilerim.
SADECE bir adım daha ...
Elinize sağlık, teşekkürler...
(10-12-2017, Saat: 19:33)elera Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-12-2017, Saat: 18:27)savasabd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buradaki assembly dili eğitimlerinin bir çevirisini yapıp kitapçık haline getirdim.Eminim bir çok hata yapmışımdır, hoşgörünüze sığınarak eksik ve hataları buradan belirtirseniz,düzeltip tekrar yükleyebilirim.Umarım bilenler, indirip bir inceleyip fikirlerini belirtirler,bilmeyenlerin de işine yarar.Saygılarımla.

İçeriği kısmen inceledim. Kaynak değer kazanımı yönüyle güzel bir çeviri ve başvuru dökümanı. Türkçe'ye çeviri gayretleri cümlelere güzel bir şekilde yansıtılmış. Eline sağlık.

Başarılarının devamını dilerim.

Teşekkürler,sizden bu yorumu almak önemli benim için,şeref duydum.

(10-12-2017, Saat: 19:33)mad85 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık, teşekkürler...

Rica ederim,sağolun.

(10-12-2017, Saat: 19:32)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler hocam, emeğinize sağlık Smile

Rica ederim,sağolasın.
Herhangi bir basit problem, hakkında yeterince toplantı yapılarak, çözümsüz hale getirilebilir.
Teşekkürler emekleriniz için
(10-12-2017, Saat: 20:33)frmman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler emekleriniz için

Rica ederim,Sağolun.
Değerli bir içerik üretimi, bu forum beni şaşırtıyor,kıyıda köşede gibi dursa da ciddi bir içerik üretimi var ve sadece delphi ile de sınırlı değil bu, üstelik birkaçını görmezden gelirsek seviyeyi de gittikçe yükseltiyor.Bence yavaş yavaş dikkat çekmeye başlayacktır, bu gönüllü topluluk saçma sapan egolarla dağılmazsa iyi işler yapacakmış gibi görünüyor.Sanki Ülke çapında yapılacak bir teknolojik atılımın doğum sancıları hissediliyor burada.Fesih Bey'i kutlamak lazım.Şaşırtan bir şey daha var, pala bıyıklı adamdan yazılımcı mı olur?oluyormuş işteSmileSmileSmile
(10-12-2017, Saat: 22:07)serhatil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli bir içerik üretimi, bu forum beni şaşırtıyor,kıyıda köşede gibi dursa da ciddi bir içerik üretimi var ve sadece delphi ile de sınırlı değil bu, üstelik birkaçını görmezden gelirsek seviyeyi de gittikçe yükseltiyor.Bence yavaş yavaş dikkat çekmeye başlayacktır, bu gönüllü topluluk saçma sapan egolarla dağılmazsa iyi işler yapacakmış gibi görünüyor.Sanki Ülke çapında yapılacak bir teknolojik atılımın doğum sancıları hissediliyor burada.Fesih Bey'i kutlamak lazım.Şaşırtan bir şey daha var, pala bıyıklı adamdan yazılımcı mı olur?oluyormuş işteSmileSmileSmile

Smile Kodu bıyık yazmıyor güzel kardeşim
YouTube Delphi Tips
"Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır. Zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır" Peyami Safa
emeğinize sağlık

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi