Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firemonkey Android ile OCR ve Mifare - NFC - RFID Kütüphaneleri
(02-09-2018, Saat: 18:08)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@Abdullah ILGAZ
Hocam NFC okuma işlemini Şununla çözdüm çalışıyor tokyoda denedim paylaşıyorum.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

İçerisindeki ID, Fotoğraf gibi bilgileri toplayabiliyor muyuz?
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(03-09-2018, Saat: 09:27)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(02-09-2018, Saat: 18:08)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@Abdullah ILGAZ
Hocam NFC okuma işlemini Şununla çözdüm çalışıyor tokyoda denedim paylaşıyorum.

İçerisindeki ID, Fotoğraf gibi bilgileri toplayabiliyor muyuz?

ID lazımdı aldım diğer kısımları bilmiyorum.
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
@Abdullah ILGAZ hocam NFC Mifare kartlar üzerinde sector ve block okumasımı yapmak istiyorsunuz. Yoksa kartın factory bilgilerinemi erişmek istiyorsunuz. sürekli soru cevap olmaması adına kullandığınız kart tipi nedir, kaç K kart kullanıyorsunuz. Delphi desktop tarafında zamanında Mifare kartlar ile baya uygulama geliştirdim fakat mobil tarafında yalnızca factory bilgilerine erişim sağladım (Geçiş kontrol Sistemleri için). Elimizden gelecek bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım.
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 
(03-09-2018, Saat: 10:43)adelphiforumz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@Abdullah ILGAZ  hocam NFC Mifare kartlar üzerinde sector ve block okumasımı yapmak istiyorsunuz. Yoksa kartın factory bilgilerinemi erişmek istiyorsunuz. sürekli soru cevap olmaması adına kullandığınız kart tipi nedir, kaç K kart kullanıyorsunuz. Delphi desktop tarafında zamanında Mifare kartlar ile baya uygulama geliştirdim fakat mobil tarafında yalnızca factory bilgilerine erişim sağladım (Geçiş kontrol Sistemleri için). Elimizden gelecek bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Yeni Nesil TC Kimlik Kartı. İçerisindeki fotoğraf, kimlik bilgileri ve diğer detay bilgilerine erişim sağlamak istiyorum. Hollanda merkezli bir şirketin Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. üzerinden başarılı okuma yapabildim ancak FMX üzerinden kendi kodlamam ile erişemedim.
@Abdullah ILGAZ hocam aşagıda vereceğim linkleri bir incelemenizi ve resmi olarak bu işi yapacaksanız buradan destek alabileceğinizi biliyorum.
Bazı bilgiler kart üzerinden alındıktan sonra bu bilgileri size erişim verilen servislerden doğrulayıp devam etmeniz gerekiyor diye biliyorum.
en son 2 yıl kadar önce yapı bu yönde idi şu andaki yapı nasıldır çok emin değilim.

Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Android 64 bit Dahil Etme cihankoca 2 62 20-09-2019, Saat: 17:44
Son Yorum: cihankoca
  Android Sdk Güncellemesi cihankoca 3 82 20-09-2019, Saat: 15:36
Son Yorum: cihankoca
  Android 7.1.1 Null Pointer narkotik 7 483 20-09-2019, Saat: 12:45
Son Yorum: Mr.Developer
  Firemonkey Android Uygulama ile Barcode Okuma coderlegobilisim 1 74 19-09-2019, Saat: 18:27
Son Yorum: Mr.Developer
  Firemonkey edit ve memo da @ karakteri beklentili 9 1.183 28-08-2019, Saat: 16:51
Son Yorum: seydigozegir@gmail.com

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi