Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
icon değiştirme yardım
Question 
android uygulamaya koyulması gereken 36x36 , 48x48 ,72x72 gibi boyutlarda icon bulunmamakta. ( 48x48 hariç )
benim istediğim bir iconu nasıl koyabilirim ve tüm icon boyutlarını seçmem gerekır mı ?
Hayat bakış açına göredir ; Baktığında gördüğün görmeni istedikleridir...
(13-12-2017, Saat: 17:50)BY-HAYALET Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.android uygulamaya koyulması gereken 36x36 , 48x48 ,72x72 gibi boyutlarda icon bulunmamakta. ( 48x48 hariç )
benim istediğim bir iconu nasıl koyabilirim ve tüm icon boyutlarını seçmem gerekır mı ?

Bildiğim kadarı ile hepsini koyman lazım
Ben büyük çözünürlükteki birini alıp basit bir resim işleme programı ile küçültüp boyutlara göre kaydediyorum
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 
(13-12-2017, Saat: 18:50)adelphiforumz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(13-12-2017, Saat: 17:50)BY-HAYALET Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.android uygulamaya koyulması gereken 36x36 , 48x48 ,72x72 gibi boyutlarda icon bulunmamakta. ( 48x48 hariç )

Bildiğim kadarı ile hepsini koyman lazım
Ben büyük çözünürlükteki birini alıp basit bir resim işleme programı ile küçültüp boyutlara göre kaydediyorum

başka yolu yokmu ? bilgi için teşşekkür ederim.
Options penceresinde istenilen boyutları eklemen gerek, bazı telefonların ikonları büyüktür bazılarının küçük bu yüzden bir resim editörü ile veya Photoshop ile basit bir şekilde küçültme işlemi yapman gerek.
Yazılım Topluluğumuz -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kişisel Tanıtım Sitem -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
19 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..
Merhaba,

Görsel yönetim uygulamalarından kolaylıkla bu işlemi yapabilirsiniz. Photoshop ve benzeri uygulamaların içerisinde çalışan "script" yada "action" tarzındaki olaylarla en büyük ölçekte belirlediğiniz ikonu sizin vereceğiniz ebatlara göre tek tık ile oluşturup size klasör olarak sunacak kolaylıklar bulunuyor. Talep ederseniz kullanmakta olduğum Photoshop üzerinde olan action dosyasını paylaşabilirim.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(13-12-2017, Saat: 20:15)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,

Görsel yönetim uygulamalarından kolaylıkla bu işlemi yapabilirsiniz. Photoshop ve benzeri uygulamaların içerisinde çalışan "script" yada "action" tarzındaki olaylarla en büyük ölçekte belirlediğiniz ikonu sizin vereceğiniz ebatlara göre tek tık ile oluşturup size klasör olarak sunacak kolaylıklar bulunuyor. Talep ederseniz kullanmakta olduğum Photoshop üzerinde olan action dosyasını paylaşabilirim.

paylaşırsanız çok sevinirim.

(13-12-2017, Saat: 19:02)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Options penceresinde istenilen boyutları eklemen gerek, bazı telefonların ikonları büyüktür bazılarının küçük bu yüzden bir resim editörü ile veya Photoshop ile basit bir şekilde küçültme işlemi yapman gerek.

teşşekkür ederim  Shy bilgi için
(13-12-2017, Saat: 20:23)BY-HAYALET Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(13-12-2017, Saat: 20:15)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,

paylaşırsanız çok sevinirim.

(13-12-2017, Saat: 19:02)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Options penceresinde istenilen boyutları eklemen gerek, bazı telefonların ikonları büyüktür bazılarının küçük bu yüzden bir resim editörü ile veya Photoshop ile basit bir şekilde küçültme işlemi yapman gerek.

Merhaba,

İlgili talebinize ulaşmak için Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız..
(13-12-2017, Saat: 20:35)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(13-12-2017, Saat: 20:23)BY-HAYALET Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.paylaşırsanız çok sevinirim.

Merhaba,

İlgili talebinize ulaşmak için Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız..

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Yardımlarınızı esirgememeniz dileğiyle... İyi akşamlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fetch Rows Hakkında Yardım glagher 4 287 15-07-2019, Saat: 11:49
Son Yorum: glagher
Question Android için AES şifreleme yardım ? Mr.Developer 14 1.815 22-02-2019, Saat: 12:38
Son Yorum: Mr.Developer
  Combobox Item Stil değiştirme mcuyan 4 562 13-02-2019, Saat: 19:56
Son Yorum: mcuyan
  Object Array Onclick Yardım crowlin 1 441 15-12-2018, Saat: 16:42
Son Yorum: SimaWB
  Delphi 10.2 de android yardım borasman 4 577 12-12-2018, Saat: 12:19
Son Yorum: mcuyan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi