Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoInitialize has not been called Hatası
(07-01-2018, Saat: 20:44)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(07-01-2018, Saat: 20:22)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Cevap verdiğiniz için teşekkürler eğer yanlış anlamadıysam örneğin isimtescil den aldigim bir windows hostta geliştirdiğim uygulamayı yayınlayabiliyorum

Host olmaz bir sunucu gerekiyor.

Aşağıdaki özelliklerde 1 yıl boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz server almak isteseniz Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.  Wink
Server Özellikleri Aşağıdaki Gibidir.
Windows, veya Linux
1Gb ram
intel Xzenon 2.40 ghz
30 gb disk
Sabit ip
Server lokasyonu seçebilme (Amerika/Asya/Avrupa) 
200-250 mbs Download hızı
450-500 mbps upload hızı

İyi çalışmalar.

Saol Dostum açtım sunucuyu
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
Teşekkürü puan ver butonu ilede yaparsanız daha anlamlı olur.

İyi çalışmalar.
Bu CoInitialize tam olarak ne ise yariyor acaba?
(08-01-2018, Saat: 10:53)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Bu CoInitialize tam olarak ne ise yariyor acaba?

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [ÇÖZÜLDÜ] UniSfSweetAlert Hatası. keceonurr 7 1.170 06-12-2018, Saat: 21:31
Son Yorum: keceonurr
  unigui mobil android 8 loading hatası mdagli2003 2 643 05-11-2018, Saat: 01:00
Son Yorum: mdagli2003

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi